Skocz do zawartości

JEZIORSKO


Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie prosze tych ,ktorzy chcą polatać na  tym  prywatnym terenie  by zapytać o zgodę własciciela ....bo sie wjedzie ale bez zgody gospodarza-- nie wyjedzie...!!  Możecie miec niepodziankę..... :D 

Teraz niespodzianki sa przez Janka niestety. Wiec dobrze ze teraz sie pilnuje i sie grzecznie pyta gospodarzy.

Znow lądowałeś w sadzie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niespodzianki sa przez Janka niestety. Wiec dobrze ze teraz sie pilnuje i sie grzecznie pyta gospodarzy.

Znow lądowałeś w sadzie? ;)

Jak zaparkujesz podobnie jak ja na fotce ...podziekujesz gospodarzom  kupujac drobiazg typu kawa/ koszt ok 5 zl/ to Ci nawet ksiadz na ambonie podziekuje- ...na Lubstowie nalezy sie choć "zameldować " ochronie bo latałeś w niewłasciwym miejscu- nieswiadomie pod ich siedzibą .   Psujesz  innym miejscowki...     -  kto robi zamieszanie   na Jeziorsku  dobrze wiesz... ;)   Ja laduje w sadzie  Ty walisz modele w  " KORA  "  na Zbiorniku...  i  sprzedajesz    jako   "szybkolatajace "... :lol:   Jurek  jestes pilotem z papierami popisz i pomadruj sie  np. z kolegami  z ktorymi starujesz np. z 3City TEAM  tam Cie jakos nie widac      i dostajesz  na  zawodach  łupnie  nawet  od juniora  .. a  wyżywasz sie  z amatorami- nieudacznikami takim jak ja ...albo dajesz  przemadrzale  rady  kolegom z Kujaw..przyjezdzasz na nasze miejsowki    jak  latamy , podgladasz    nas chowajac  sie krzakach - zamiast  pomóc  radą -   MOCARZ  na forum... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Janku podziwiam Twą "wiedze"

No ja wiem ze Ty "latasz" z pilotami z 3citi głownie opalając sie ... ale ja to rozumiem i tam nie jeżdzę, bo tak jak Ty boje sie tam latac ;):):) a z kolegami wszelkimi utrzymuje kontakty telefoniczne. I tak se przez telefon mądrujemy. No bo w 4 oczy to ich sie bardzo, bardzo boje. Są strzaszni, a taki jeden to strasznie krzyczy nawet!

A mojej przemądrzałej rady puki nie sprawdzisz, to nie bedziesz wiedział czy jest dobra czy jest tylko przemądrzała. Ja je uważam za całkiem praktyczne i pomocne. Po krzakach jakos nigdy sie jeszcze nie chowałem (za dorosłego). Chyba ze przed deszczem, ale to było z 3 lata temu...i w górach ;):);)

No i tak jeszcze przy okazji to kora to na zbiorniku nigdy nie zrobiłem. Nawet jakos nie pamietam zebym tam model istotnie uszkodził. No ale Ty wiesz lepiej. Bo zapewne jestes tym na koncu lini "głuchy telefon". Tak mi sie wydaje, bo Ciebie nikt na zadnych zawodach na których działy sie te piekne rzeczy ktore opisałeś :):):):) zawsze zostaje pytanie - czy sie wydarzyły :)

Na Jeziorsku kiedys było normalnie. Pytało sie gospodarzy (albo i nie) i podjeżdżało sie nad wodę. Bo mieliśmy ustaloną trasę. Gospodarze dostawali po kilkadziesiąt zł od czasu do czasu i dbali o miejsce i o nas. Niestety trwało to do czasu gdy taki jeden przyjechał, pozrywał porozciagane taśmy i na bezczelnego wjechał autem. Jak pozniej przyjechali koledzy z Łodzi, którzy ciagle tam latają, to juz była afera, krzyki, zakaz wjazdów itp. I niestety przez tego gagatka są teraz problemy jakich KIEDYS NIGDY NIE BYŁO. Przykre, jak jedna osoba moze napsuć wieloletnie dobre układy modelarzy z "tubylcami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba. Ja wciaz liczę na to ze Janek sie zadeklaruje i pomoże w organizacji zawodow na Lubstowie. Zeby chociaz raz zobaczył zawody i brał w nich aktywny udział jako współorganizator. Zobaczy jak to jest i moze nie bedzie głupot pisał na forum. Mam niewinny pomysł zeby zrobic tam tegoroczne mistrzostwa polski. No ale wszystko w rękach Janka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba. Ja wciaz liczę na to ze Janek sie zadeklaruje i pomoże w organizacji zawodow na Lubstowie. Zeby chociaz raz zobaczył zawody i brał w nich aktywny udział jako współorganizator. Zobaczy jak to jest i moze nie bedzie głupot pisał na forum. Mam niewinny pomysł zeby zrobic tam tegoroczne mistrzostwa polski. No ale wszystko w rękach Janka ;)

Najwazniejsze ,że  pozwolenstwo na organizowanie zawodow  jest jak w banku ...dzisiaj oblatuję nową miejscowke lecz nim to zrobie musze  znależć miejsce jak zleść- samemu  - !   awaryjnie  po ścianie..w razie  czego po model... :o Dziś mierzę wysokość klifu.  DOKŁADNIE  .są pytania  IMG_2677.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek. My to chyba spotkamy sie dopiero u cieben.Pogadaj z proboszczeem aby w maju wialo.

Przyjeżdzajcie   na Lubstów   kiedy tylko bedzie wiało.. najlepiej wschód - zachód..południe mam ale ladowanie extrema  ale tylko tak groznie  sie wydaje na zachodzie ladowisko- wysoka trawa  bez zmarzliny - będzie Was wiecej  zabiorę  grylla  zrobimy  co trzeba +ognisko........w  pobliżu- show ;) Lichen nagrzeszyłes duzo lataj ...może  Jurek zajedzie cuś nauczy...Od  lutego do roztopów  mam w planie  narty ///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.