Skocz do zawartości

Fox 2m


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Suuuuuuper :twisted: Też KIEDYŚ będę miał takiego :]

 

Sory bez obrazy ale jeszcze daleka droga przed toba do takich modeli :D

 

nie mówi eo kwesti finansowej ( tez wcale nei mała) ale o umiejętnościach. Profil RG15, a podobno nawet RG12 waga do loty 1700 i taka powerzchnia ( jeszcze nie mierzyłem ) robi z niego typowego AKROBATA- przecinaka :)

 

W sumie to model akrobacyjny jeden z lepszych polskich szybowców skali 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO maszyna przednia. Gratulacje.Ten przecinak jak mniemam będzie do wymiatania na zboczu?Czy dostanie napęd 3f?

 

Bo z tym obc.pow. termika to z niego niebędzie.

 

Widziałem na filmie co taki foxik potrafi na zboczu :twisted: Normalnie pozazdrościć maszyny. Oby sprawowała się tak samo jak wygląda.

 

 

 

Ile takie cuś może kosztować? To całolaminat chyba.

 

Mam jeszcze pytanko widze masz kolego Motyl jakiś fajowy program do liczenia modelu. Co najważniejsze jest on po Polsku :wink: MoŻE zdradzisz co to za program i skąd go można uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki szybowiec? Napęd?? HERETYK!!! :):):)

 

A poważnie - modelik bardzo bardzo fajny, zapowiada się podobnie do tego co aktualnie strugam... ale o tym sza! :)

 

EDIT: Ciekawe czy takie coś polata na termice... Rozpiętość 4,55m :) Narazie kurzy się za szafą :)

 

ab5e34961c32ade4.jpg

 

cc946977007099f3.jpg

 

Dla porównania - tato ma 1,75m wzrostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki termiczek następny zakup w kolejce :D

 

Spalinki chyba przejdą na drugą pozycje :D CAP nielot i EXTRA kamień mi chyba starczą narazie a szybole to to co misie lubią najbardizej :D

 

 

Co do FOXa to wczoraj przemkowi napisałem ze to balsiak, ale dziś popatrzyłem i rzeczywiście jest całolaminatowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde Motylu widze że nas nie tylko "motylowatość" łączy, od paru dni rysuję w Corelu plany Foxa z zamiarem wystrugania tego modelu najdalej do kwietnia, może dam radę na długi majowy weekend wybrać się do Bezmiechowej. Model mam zamiar zrobić z.........................., nie powiem z czego bo zaczniecie się stukać w czoła na samą myśl.

Wymiary tak jak Twój, czyli jakies 2m rozpietości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.