Skocz do zawartości

FOTKI Z MOBIUSA


mmarkow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zgadza się  :)

 

Wczoraj latałem na zmianę Falcon-em i Ideal-em.

 

Dziś z uwagi na silny wiatr tylko Falcon-em, którym uciekając przed deszczem złapałem delikatnego kreta  :D

 

Super wyglądają deszczowe chmury filmowane z poziomu modelu. Jak obrobię filmik to wsadzę na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to właśnie ta miejscówka. Mariusz spokojnie wyrabia się swoim prawie 2m trenerkiem więc i Ty dasz radę :)

W razie czego można też zastosować technikę mojego syna ... jak zabraknie pasa to brzuchem na wale :D

 

Następnym razem jak będziesz to zapraszam. Warto!

 

Jak w przyszłym tygodniu będzie spokojniej to oprócz kamerki założę FPV.

Zaczyna się okres pięknych krajobrazów nadwiślańskich, więc postaram się nakręcić trochę filmów i porobić zdjęć.

post-10390-0-02829400-1441566006_thumb.jpg

post-10390-0-74142400-1441566015_thumb.jpg

post-10390-0-40984000-1441566025_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tym razem się nie udało bo w rozjazdach byłem a wczoraj robota była, ale pod koniec września z chęcią tam podjadę i polatamy. Ciekawy byłem właśnie jak Wam dzisiaj poszło bo jak dojechałem na Okęcie to mało głowy nie urwało tak wiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Ci to wychodzi. Widzę że zdjęcia z mobiusa robione z ogonem w tle są dużo ciekawsze niż z mobiusem skierowanym do przodu. Jakoś tak bardziej wiarygodne:)
Mogę zapytać co widzimy na 4 zdjęciu? Piasek z wydm? Może powierchnia Marsa ?:D 
4 zdecydowanie mnie intryguje :) Czekamy na więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.