Skocz do zawartości

REELY TITAN nie działą


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

po naładowaniu ma 8v teraz po zamianie kwarców zaczoł wariować przy dotykani stków w odbiorniku bez obudowy też się jakoś odzywa na regulatorze mrugają   2 diody czerwona i zielona co mam robić proszę o szybką odpowiedzi

 

jako że mam  trochę większą wiedze t omam zamiar go napraić

Albo masz wiedzę albo jej nie masz.

 

Jak Ci tu pomóc jak oczekujesz czegoś od nas a sam nie potrafisz choćby kapkę się wysilić aby ortografię poprawić (już nie chodzi nawet o ortografię ale o całą resztę, która uniemożliwia poprawne zrozumienie Ciebie.

 

Zmieniłeś kwarce ale chyba na nieodpowiednie ... albo działa albo nie. Jak działa ale brak mu siły do czegokolwiek to oznacza, że padnięty jest pakiet. Spal sobie odbiornik takim dotykaniem .... albo źle włożyłeś kwarce i po prostu nie ma połączenia między radiem i odbiornikiem przez co zbiera on śmieci z okolicznych kanałów i model szaleje albo padnięte jest coś z elektroniki. Pakiet masz naładować i być pewnym, że jest sprawny - podepnij go pod coś innego i zobacz jak długo pokręci. Potem możesz eliminować kolejne rzeczy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.