Skocz do zawartości

Niestety nieudany zakup


d2f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba,

ja z kolei starałem Ci się uzmysłowić, że wprowadzasz niebezpieczny relatywizm wg jakiejś niewytłumaczalnej logiki.

 

Patryk niczego nie musi prostować na forum, bo forum nie jest stroną tej transakcji. To sprawa między nim a autorem wątku, poszkodowanym w transakcji. Zawsze może jednak na forum napisać parę słów, z myślą o sobie i/lub Kolegach z forum. Może napisze.

 

Patryk miał możliwość (i powinność) prostować sprawę ZANIM wątek powstał. Z tego co pisze Paweł - nie tylko z niej nie skorzystał, ale wypiął się na problem. Na chyba, że założymy, że Paweł zmyślił lub koloryzuje. ;)

 

Jeśli Paweł nie zgłasza pretensji/roszczeń, to cała sprawa się praktycznie kończy co do meritum. My sobie możemy podyskutować.

Z mojej strony tyle.

Biorę się dalej za wycinanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kuba,

ja z kolei starałem Ci się uzmysłowić, że wprowadzasz niebezpieczny relatywizm wg jakiejś niewytłumaczalnej logiki.

 

Patryk niczego nie musi prostować na forum, bo forum nie jest stroną tej transakcji. To sprawa między nim a autorem wątku, poszkodowanym w transakcji. Zawsze może jednak na forum napisać parę słów, z myślą o sobie i/lub Kolegach z forum. Może napisze.

 

Patryk miał możliwość (i powinność) prostować sprawę ZANIM wątek powstał. Z tego co pisze Paweł - nie tylko z niej nie skorzystał, ale wypiął się na problem. Na chyba, że założymy, że Paweł zmyślił lub koloryzuje. ;)

 

Jeśli Paweł nie zgłasza pretensji/roszczeń, to cała sprawa się praktycznie kończy co do meritum. My sobie możemy podyskutować.

Z mojej strony tyle.

Biorę się dalej za wycinanie:)

 

Bartku .... nie wiem jak Ci to napisać żebyś nie upadł, ale jest temat, który na pewno Cię zainteresuje :) :) :) Mam coś co chciałbyś pomacać .. duże, w prawdziwej skali, za około pół roku poleci (urzędnicy rzucają kłody pod nogi). Na razie można pokołować po pasie ..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś też podobną sytuację na olx zamówiłem towar a dostałem jakieś śmieci i też zero kontaktu że sprzedającym a że to była dosyć spora kwota jak dla mnie postanowiłem odwiedzić jegomoscia osobiście i go troszkę zresocjalizować. Nie mowie że to dobre wyjście ale w moim przypadku pomogło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku .... nie wiem jak Ci to napisać żebyś nie upadł, ale jest temat, który na pewno Cię zainteresuje :) :) :) Mam coś co chciałbyś pomacać .. duże, w prawdziwej skali, za około pół roku poleci (urzędnicy rzucają kłody pod nogi). Na razie można pokołować po pasie ..

Pomacać... Duże... Zaintrygowałeś mnie.

Brzmi jak Corsair w skali 1:1.

Albo sklonowaliście P. Andersson i trwają testy.

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy będą i będę brał w nich udział :) 4 dni temu przybył ze Stanów samolot od zera projektowany i budowany przez kolegę, którego poznasz niebawem. Co Ty na to ?? Miejsce to samo, gdzie ostatnio "nie chciałeś" przybyć, ale zaproszenie wciąż aktualne. 18-go przylatuję do PL i na 19-go umawiamy się na latanie i podziwianie, wąchanie, macanie nowej maszyny !! :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.