Skocz do zawartości

REGULATOR DO SZCZOTKOWEGO - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, a może ktoś posiada?


AMC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM !

 

Jak w tytule - czy takie przeżytki jeszcze występują w przyrodzie?

 

Jakie najwyższe napięcia pracy były spotykane?

 

Jakie były (a może są) różnice cenowe pomiędzy regulatorami jedno- a dwukierunkowymi?

 

Poszukujemy regulatora dwukierunkowego na min. 15V (ale od biedy może być trochę mniej), 20...30A lub więcej - do silnika komutatorowego.

 

Jakby co, to mówcie mi "Kustoszu..." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Andrzeju,

jeśli nie pytasz o indywidualne doświadczenia w użytkowaniu to:

google: "silniki szczotkowe, regulator, cena"

60tys.800 wyników, czas szukania 0,42s.

wchodzisz w pierwszy lepszy link i masz odpowiedź na większość swoich pytań, włącznie z cenami;)

 

Regulatory są, jest wybór, część modeli wciąż takie wykorzystuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bodzioch , Bartek - dzięki. Nie sądziłem, że to takie proste. Sprawa nie jest dla mnie - to pomoc dla Kol. Loontka w jego problemie (dobór napędu do line-cam,

jest temat w "silniki"). Rzućcie okiem na ten temacik, może będzie jakiś lepszy pomysł.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rcskorpion.pl/towar/bsd-regulator-obrotow-silnikow-szczotkowych /    -   117 zł - najdroższy jaki wypatrzyłem. Upewnić się co do rewersu.

http://cyber-fly.pl/pl/p/Regulator-Turnigy-20A-silniki-szcztkowe/3144  -  49,99 zł - upewnić się co do rewersu

 

  Loontek , spróbuj sam poszukać, bo ja mam kiepskie łącze i czekam po kilka minut na wyświetlenie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.