Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rally 1:10 TRAXXAS 4WD Pierwsze rozpakowanie i wrażenia

ARTUR.RC RALLY RALLY TRAXXAS TRAXXAS RC MODEL UNBOXING ROZPAKOWANIE MODELARSTWO RC FAST RC RC SHOW

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 młodszypilotamatormodelarz

młodszypilotamatormodelarz
  • Modelarz
  • 195 postów
  • SkądWarszawa - Ursynów
  • Imię:Artur.RC

Napisano 13 styczeń 2016 - 12:16

Witam,

A jednak okazało się, że to piękny model  :)

Rally 1:10 TRAXXAS 4WD Pierwsze rozpakowanie i wrażenia

http://www.youtube.com/watch?v=uJEQaensXXg

Dobrego oglądania i komentowania  ;) 

Pozdrowionka

Artur

• 0

#2 korrus

korrus
  • Modelarz
  • 14 postów
  • SkądŁódź
  • Imię:Arek

Napisano 15 styczeń 2016 - 02:56

Czekamy na wrażenia z jazdy. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu. Znalazłem za 1440 zł. Warto ?

• 0

#3 młodszypilotamatormodelarz

• Modelarz
  • 195 postów
  • SkądWarszawa - Ursynów

Napisano 15 styczeń 2016 - 07:58

Czekamy na wrażenia z jazdy. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu. Znalazłem za 1440 zł. Warto ?

Cześć Arku, według mnie bardzo warto, jest to wdzięczny model. Z pudełka może nie jest za bardzo szybki ale można zamienić zębatkę atakującą i prędkość jest wyższa, na oryginale i LIPO ok 60km/h acha i jeszcze jedno - oryginalne koła na nawierzchni asfaltowej są trochę śliskie, więc polecam Louisy i już trzyma się drogi zadowalająco. Koła Louise Rocket widać na filmie na końcu - ostatnie zdjęcie przed napisami.

• 0

#4 korrus

korrus
  • Modelarz
  • 14 postów
  • SkądŁódź
  • Imię:Arek

Napisano 21 styczeń 2016 - 10:22

Trochę jednak przekracza mój budżet i postanowiłem kupić coś mniejszego i trochę tańszego. Trochę duży ten Traxxas, myślę że nie jest to skala 1:10. Jak by tak porównąć do samochodu rajdowego to pewnie by wyszło z 1:8.

Tak czy inaczej czekamy na jakiś film z jazdy.

• 0

#5 młodszypilotamatormodelarz

• Modelarz
  • 195 postów
  • SkądWarszawa - Ursynów

Napisano 21 styczeń 2016 - 11:27

Trochę jednak przekracza mój budżet i postanowiłem kupić coś mniejszego i trochę tańszego. Trochę duży ten Traxxas, myślę że nie jest to skala 1:10. Jak by tak porównąć do samochodu rajdowego to pewnie by wyszło z 1:8.

Tak czy inaczej czekamy na jakiś film z jazdy.

Skala oficjalna to 1:10 a realna to taka pośrednia 1:8, na pewno jest większy od normalnych 10-ek - wielkość identyczna jak Slash. Mówisz z jazdy hmm na razie jest mi trochę szkoda go brudzić w śniegu a myślę, że wcześniej zaprojektuję i zrobię mu oświetlenie a dopiero po tym jak będzie odpowiednia pogoda to pojeżdżę i zmontuję film :)  

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ARTUR.RC, RALLY, RALLY TRAXXAS, TRAXXAS, RC MODEL, UNBOXING, ROZPAKOWANIE, MODELARSTWO RC, FAST RC, RC SHOW

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych