Skocz do zawartości

Kalendarz 2016?


Kaspian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 miesiące temu...

Koledzy, wiem, że grafik napięty, wiem, że wszyscy co uprawiają ten sport żyją tymi zawodami ale czasami też pojawia się potrzeba by na żywca pooglądać sprzęt latający w akcji. W związku z tym pragnął bym zwrócić uwagę na drobny szczegół, by przy planowaniu terminów zawodów zwracać uwagę na inne imprezy lotnicze, oczywiście jak to tylko jest możliwe. W tym roku Kraszów koliduje z Małopolskim Piknikiem Lotniczym a Kraków z Dniami NATO w Ostrawie co niestety bywa przyczyną bardzo trudnych wyborów :unsure: bo człowiek się nie rozerwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już samo pogodzenie zawodów ESA z zawodami ACES gdzie trzeba brać pod uwagę zawody zagraniczne jest bardzo ciężkie. Myślę, że ten sam problem mają też organizatorzy zawodów we wszystkich kategoriach modelarskich ponieważ najlepsi chcą się sprawdzić nie tylko w kraju ale również za granicą. Trzeba dodać też, że niektórzy z nas startują w kilku kategoriach, więc gdyby jeszcze ktoś spróbował to pogodzić z piknikami i pokazami to byłby naszym idolem i jednocześnie wrogiem publicznym naszych rodzin bo nie byłoby nas w domu przez wszystkie weekendy w roku  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten sam problem mają też organizatorzy zawodów we wszystkich kategoriach modelarskich ponieważ najlepsi chcą się sprawdzić nie tylko w kraju ale również za granicą

No, jest to problem. To samo niestety jest z zawodami plastikowych modeli redukcyjnych :(.

Będzie się trzeba sklonować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.