Skocz do zawartości

Szanowni Koledzy/Koleżanki


luplu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przywitać wszystkich.

 

Jest mi bardzo miło dołączyć do tego szacownego grona hobbystów a nieraz wręcz zapaleńców sztuki modelarskiej. Sam nie od dziś buduję i latam modelami samolotów, przygodę z tym hobby zacząłem jakieś 15 lat temu. Obecnie w moim hangarze znajdują się:

- mały trenerek, górnopłat 2,5 cm

- kolejny trenerek (po kraksie do lekkiej odbudowy) Mini Mickey z planów z modelarza – pierwsza wersja bez lotek

- szybowiec Bird of time, (drugi taki w przygotowaniu) – świetny model o bardzo dobrych właściwościach, napęd elektryczny

- Extra 300 .60 Great Planes – właśnie planuje wymienić w nim silnik z żarowego na DLE 20 cm

Sam jestem szybownikiem – niestety aktualnie od 3 lat nie uprawiam czynnie tego sportu. Przymierzam się do powrotu do latania w tym roku. 

 

Na koniec podziękowania dla mojej żony, która zwróciła mi uwagę na fakt iż modelarzami mogą być również kobiety – tytuł poprawiony.

 

Pozdrawiam

Łukasz Plutecki


To się przywitałem, z ortografem w tytule :/, ale może nie zostanę od razu zlinczowany. Oczywiście chodziło mi o koleżanki. To wynik bezmyślnego pisania i przyzwyczajenia do autokorekty. Ot wtórny analfabetyzm ery internetu i komputerów. Widać mnie też to dotknęło. 


Prośba do moderatora o korektę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.