Skocz do zawartości

POMOcy cessna nie chce wystartowaĆ


matiss333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam koledzy mam takie pytanie zmieniłem dorobiłem owiewkę silnika o trochę innym kształcie i nagle samolot zaczął wariować czyli samoczynnie leci góra dół czy to może być ta owiewka??? 

Najprościej załóż z powrotem starą i wykonaj lot próbny. Da prawie pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam koledzy  z racji tego że mój model spalinowy sprawia mi wiele trudności rezygnuję z modeli spalinowych.Modelem elektrycznym latam już sobie swobodnie, i zatem mam pytanie czy ktoś nie ma ochoty zaopiekować się modelem spalinowym w zamian za elektryczny ? model ma wstawiony nowy silnik ASP 32 jeszcze nie dotarty do końca itd pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chce się pochwalić nowym zakupem https://www.modelmotor.pl/multiplex-fun-cub-140cm.html   czekam na paczkę niedługo zdjęcia ze składania pozdrawiam:)


Silniczek jaki zakupiłem to:

 

- silnik E-MAX GT2812/10; 970 RPM/V

- serwa lotki,klapy Hitec HS-55

- serwa ster kierunku i wysokości HITEC SERWO HS 81 

-regulator RAY REGULATOR OBROTÓW R-50SB (50A)+SBEC (1RC22012) AIR/H 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz jako że jestem młody i nie znam się tak jak wy koledzy podpowie ktoś jak podłączyć to wszystko jak zmiksować kanały nie posiadając kabla Y >? mam aparaturke FlySky  FS-i6 odbiornik był w komplecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to że jesteś młody, cie nie usprawiedliwia. Rozumiem że któryś ze starszych kolegów miał by problem. Czytałeś chociaż instrukcje od swojej aparatury? Jak już przeczytasz podstawy i poszukasz informacji w internecie, to na sto procent uzyskasz pomoc.

Nie wiem jak inni ale jak dla mnie to jesteś najbardziej leniwym użytkownikiem tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.