Skocz do zawartości

KALENDARZ ZAWODÓW ATTP


kryniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 5 tygodni później...

Z tego co obiło mi się o uszy to 27-28 sierpnia na lotnisku w Radawcu zaplanowane są dożynki (naprawdę spora impreza masowa) więc proponuję dowiedzieć się u źródła czyli w AL , bo jeśli to prawda to wątpię aby zarządzający lotniskiem zgodzili się na organizację zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim? Według mojej wiedzy wszystko jest w powijakach i to tylko po bardzo pobieżnych ustaleniach 2-3 osób. Modelarze z Radawca przecierają oczy ze zdumienia bo tak naprawdę o niczym nie wiedzą. Chętnie udostępnimy lotnisko do organizacji zawodów tylko kto je zrobi?

Sekcja modelarska na wiosennym zebraniu zdecydowała, że nie będzie Pikniku w formie imprezy ogólnopolskiej, takiej jak w latach poprzednich. To kto zorganizuje Piknik w kalendarzowym terminie szczególnie że daty się różnią? Dziwi mnie to, że będąc członkiem AL mam inne informacje niż Ty chociaż jestem teoretycznie bliżej źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nadal zawody ATTP w Radawcu ? Zero reakcji ze strony ATTP. Panowie czy chcecie kłusować w Radawcu? Zarządca lotniska nie wpuści was na murawę i gdzie będziecie mieli te zawody? CZy gospodarze mogą mieć coś do powiedzenia o tym co przyjezdni chcą robić na ich lotnisku?

z poważaniem Wojtek

 

PS. Jedna osoba nie jest właścicielem przestrzeni wspólnej stowarzyszenia. PRO MEMORIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie komentowałem z dwóch powodów: po pierwsze i najważniejsze czekam na pisemną odpowiedź Dyrektora Aeroklubu w tym temacie, po drugie to propozycja przyciągnięcia zawodów szybowców na Lubelszczyznę padła już w zeszłym roku ze strony sekcji modelarskiej AL, do której się przychyliłem i wpisałem do kalendarza jako główną imprezę sezonu. 

Bardzo bym prosił o powstrzymanie się z groźbami i hasłami o kłusownictwie, bo nikt nie jest tu kłusownikiem.

Będą konkrety to zajmę oficjalnie stanowisko, a na razie nic nie mieszam.

 

 

Pozdrawiam

Krzysztof Kiljan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu się juz Radio Erewań zrobiło dzięki koledze papuga. Aby rozwiać wątpliwości oświadczam co następuje:

1. Piknik Radawiecki odbędzie się, jeno na życzenie kolegów modelarzy będzie miał mniej oficjalna formę

i będzie w zasadzie spotkaniem integracyjno-rekreacyjnym, bez jakiegoś hucznego imprezowania. Niemniej dyrekcja

Aeroklubu naciska mocno aby jednak zrobić takie spotkanie jak co roku. Jak będzie? Zobaczymy. Ja , niestety, z powodów rodzinnych nie

będę mógł uczestniczyć w organizacji i chyba nawet w samym wydarzeniu. Tak bywa.

2. Zawody ATT były już planowane w zeszłym roku, na prośbę Krzysztofa o umożliwienie organizacji tych zawodów u nas , który jak

co roku odwiedza naszą imprezę piknikową. Jako przewodniczący sekcji modelarskiej AL nie widziałem przeciwwskazań do tego aby nasi koledzy polatali

na naszym niebie, ponieważ ilość imprez i zawodów zmalała i tak ( brak np. zawodów F3J) i każda aktywność jest w takiej sytuacji pożądana.

Poza tym, że Dyrekcja AL ustala z Krzysztofem dogodny termin i zasady przeprowadzenia tych zawodów.

 

Proponuję wszystkim , aby na przyszłość najpierw zasięgnąć języka u źródła, wszak telefonów ci u nas dostatek, a potem dopiero szerzyć informację.

Decyzję o przyjęciu prośby Krzysztofa podjęliśmy, po konsultacji w zarządzie sekcji. Tak się składa, że czasami zarząd sekcji ma prawo podjąć

jakąś inicjatywę bez konieczności pytania się o zgodę każdego z jej członków, zwłaszcza, że większość z nich ma to gdzieś. Piszę tu o

o tym, że będąc członkami sekcji, jakoś nie utożsamiają się z jej działaniami.

Pozdrawiam wszystkich fruwaczy, lataczy, sklejaczy i papugi.

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.