Skocz do zawartości

Sakura d3 kit - nowy nabytek :D


Rekomendowane odpowiedzi

W końcu dorobiłem się żyroskopu do modelu :) i w końcu coś tam zaczyna wychodzić, model dostał też nową aparaturę. Model bardzo szybko się zużywa. Paski się wycierają, a ich wymiana jest trochę kłopotliwa. Bawiłem się chwilę modelem MST od kolegi i jednak do driftu 4x4 gorzej się sprawdza niż napęd na tył. Rozmawiałem też o wytrzymałości i ogólnie mówił że przy driftowaniu na betonie/asfalcie wszystkie modele się szybko zużywają. Czekam jeszcze na dostawę ledowych lampek do karoserii, będzie bardziej realistycznie ;).

14ce5348a90ea2ac9483d5ddd808777f.jpg

ca03634d65ea469b0f6c5815a3a69e6d.jpg

 

Edit:

Trochę dzisiaj z młodym pojeździlismy sakurą. Okazało się że znowu rozleciała się jedna z przednich półosi. Jeździliśmy może 15 minut. Rozkreciłem półosie, odtłuściłem i skręciłem od nowa na kleju do gwintów. Jak teraz się rozlecą, to już się poddam i przestanę naprawiać ten model. Przydało by się szybsze serwo, ale sama jazda jest łatwiejsza, reszta raczej jest kwestią treningu. Na razie w podwoziu jest silnik szczotkowy z mavericka i chyba mocniejszego nie trzeba, może nie będzie się tak szybko psuł.

 

Jest i zestaw led z aliexpress :). Kolory kabli co prawda pomieszane, ale za 12zeta z oprawkami i w dodatku wszystkie świecą :). Pełen montaż już wkrótce. c0e1f6939ea43a64eff303a4d463c9ec.jpg

 

I ledy po montażu w skorupie

6436403b912f3f1d989918797357c2bb.jpg

1f75593d7110109c1cf96885b31d4301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 tygodnie później...

i co, zamierzasz zmienić na tradycyjny model wałkowy? ja za paskami nie przepadam, bo są takie nie mechaniczne i zawsze stawiają jakiś opór. U mnie sie zapowiada Corvetta wkrótce, przechodze na typowo uliczny model, na kółka tylko czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody by mi nie wybaczył chyba jakbym tego sprzedał i nie kupił innego. Na razie zostaję przy tym, ale kolejny będzie MST albo Yokomo do driftu i RWD, już na pewno nie 4x4. Chyba że się młodemu odwidzi i coś innego będzie chciał. Ja choruje na offrad 1:5 W benzynie.

Dzisiaj zamontowałem inne serwo, dostałem od kolegi bluebird'a. Młody jak wróci że szkoły to będzie testował.

 

Jeszcze jedno, rozmawiałem z kolegami którzy od lat driftują i każdy z nich mówi, że żaden model na dłuższą metę nie wytrzyma driftowania po asfalcie czy betonie. Jak drift to tylko na wykładzinie, żeby co chwilę modelu nie naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.