Skocz do zawartości

Zdjęcie

TWIN HAMMERS 4WD 1:10 VATERRA rozpakowanie, przegląd, pierwsze wrażenia

ARTUR.RC TWIN HAMMERS VATERRA UNBOXING PIERWSZE WRAŻENIE PRZEGLĄD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 młodszypilotamatormodelarz

młodszypilotamatormodelarz
  • Modelarz
  • 195 postów
  • SkądWarszawa - Ursynów
  • Imię:Artur.RC

Napisano 22 marzec 2016 - 10:06

Witam,

TWIN HAMMERS model o napędzie na cztery koła w skali 1:10 firmy Vaterra należącej do Horizon Hobby. Rozpakowałem prosto z pudełka i pokazuję wszystkie elementy z zewnątrz i w wewnątrz modelu. Pierwsze wrażenie: Twin Hammers po wyjęciu z pudełka wygląda okazale: masywna konstrukcja, mocna klatka pod karoserią z lexanu, ładnie i starannie pomalowana, duże, miękkie koła gdzie opony mają bieżnik typu "kostka" oraz pełnowymiarowe koło zapasowe. Zobaczcie szczegóły:

:) 

• 0

#2 f-150

f-150
  • Modelarz
  • 2223 postów
  • SkądKraków
  • Imię:Wojtek

Napisano 22 marzec 2016 - 19:11

Jedyna wada to padające serwo zmiany biegów i szybko wycierający się układ skrętu.

• 0

#3 młodszypilotamatormodelarz

• Modelarz
  • 195 postów
  • SkądWarszawa - Ursynów

Napisano 22 marzec 2016 - 20:21

Jedyna wada to padające serwo zmiany biegów i szybko wycierający się układ skrętu.

Wojtku Hmm ... to ja chyba jeszcze za krótko używam, jeszcze wszystko całe i działa  :) Po jakim czasie tobie zaczęło padać?

• 0

#4 f-150

f-150
  • Modelarz
  • 2223 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 marzec 2016 - 22:23

Nie mnie a klientom.Pierwsze problemy po ok 2 miesiącach ,ale widać było że jeżdżone dużo i ostro.Dotyczyło to pierwszej wersji.Twoja jest nowsza więc może poprawili.Niemniej auto zacnie wykonane jak każde Losi .Vaterra to tańszy brand Losi.

• 0

#5 młodszypilotamatormodelarz

• Modelarz
  • 195 postów
  • SkądWarszawa - Ursynów

Napisano 22 marzec 2016 - 22:51

Nie mnie a klientom.Pierwsze problemy po ok 2 miesiącach ,ale widać było że jeżdżone dużo i ostro.Dotyczyło to pierwszej wersji.Twoja jest nowsza więc może poprawili.Niemniej auto zacnie wykonane jak każde Losi .Vaterra to tańszy brand Losi.

aaaaaaaaaaaaa rozumiem, dzięki za info, to mój jeszcze młody jest, zobaczymy, ale jak mówisz, że ostro jeździli to na to nie ma mocnych  :)

• 0

#6 f-150

f-150
  • Modelarz
  • 2223 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 marzec 2016 - 09:37

A gdybyś szukał akumulatorów o tym rozmiarze to produkuje Dualsky a cena o połowę mniejsza

• 0

#7 młodszypilotamatormodelarz

• Modelarz
  • 195 postów
  • SkądWarszawa - Ursynów

Napisano 23 marzec 2016 - 12:33

A gdybyś szukał akumulatorów o tym rozmiarze to produkuje Dualsky a cena o połowę mniejsza

Bardzo dzięki za cenne info  :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ARTUR.RC, TWIN HAMMERS, VATERRA, UNBOXING, PIERWSZE WRAŻENIE, PRZEGLĄD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych