Skocz do zawartości

Sbach 342 lub Extra 300S


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zależy jakie latanie preferujesz :) .

Sbach nerwusek,taki zawadiaka,raczej do szybszych przelotów i ostrej akrobacji ,choć i muła z niego zrobisz ;) ,rasowy wygląd ale niekoniecznie bardzo ładny.

Extra bardziej uniwersalna ,klasyka modeli akrobacyjnych,pewne właściwości lotne,piękna (aczkolwiek firmy nie znam).

1 do 0 dla Extry (dla mnie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,wiem,sam latałem kilka lotów ,oblatywałem taki model z silnikiem 35 cm i daje radę :) .

Ale każda Extra lepsza :P .

Witam jak Rafał powiedział Extra ale jak bym miał kupować to bym kupił Extre ale z Goldwinga latałem tą niebiesko biała i fajnie lata przewidywalna ale trzeba mieć oczy otwarte

Pozdrawiam 

Marcin

 

 

post-4408-0-41018100-1458768108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, to że się połamie, miało być o podwoziu. Nie o całym modelu. Bezwzględnie trzeba je wzmocnić nawet w wersji v.3. Tylko, że kadłub jest taki, że do końca nie wiadomo jak to zrobić. Z drugiej strony w czasie oblotu, to był mój drugi model po Jaku 54 z Rc Factory, który nie wymagał klikania trymerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zgadza się,zamówiłem ją,nawet z pracy dzwoniłem czy mają to zamówienie.

Po pracy sprawdziłem maila,i okazało się że zamówienie anulowano.Jak zamawiałem,na sklepie był dostępny w cenie 1021zeta.

Za małą chwilę już nie był dostępny.Coś nie tak.....no ale nie wnikam.Dozbieram,i tak kupię... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sporo podskoczyło. O połowę drożej niż było. Wydaje mi się, że już nie za bardzo się opłaca. Nie myślałeś o czymś od Hangar9 albo Pilot? Mój kolega z klubu ma trzy extry z firmy Pilot i jest bardzo zadowolony. A latają na prawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No,w końcu kilka wolnych dni,pogoda super,no i znalazł się czas na oblot extry.Model lata super,jest szybki.Na pełnym gazie(silnik asp 12ccm plus śmigło 12x6)wspina się pionowo w górę jak rakieta.

Ogólnie jestem pod wrażeniem.Niestety nie mam filmiku z oblotu,a to z powodu braku kamerzysty.Mam kilka fotek modelu po locie,które na pewno nie oddadzą tego co film.... :)

post-8470-0-70263400-1462291808_thumb.jpg

post-8470-0-28506700-1462291870_thumb.jpg

post-8470-0-93982900-1462291887_thumb.jpg

post-8470-0-39991300-1462291911_thumb.jpg

post-8470-0-81751600-1462291944_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.