Skocz do zawartości

Kopalnia Władysławów


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

wybralem się   na loty mimo ,że nie  zapowiadało  sie  optymistycznie  ale  jak  se już  postanowilem  to  pojechalem  a  Wladysławow  jest  posadowiony   na  wyżynce  i  calkiem  przyzwoicie  dmuchalo  bylem  0d  8-10  bo  Kunta-Kinte  musiał być  w  warstacie.....  ciekawy  byłem  ustawien  bo wszystko  pomieszalem  i  pokombinowalem  od  nowa  -   było  fajowo  ... ;) koledzy  ze Kujaw  też  latali...ale  u  sie  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu pomieszałeś i pokombinowałeś z ustawieniami  ? Coś nowego wprowadziłeś ? :) .

Na oblot  swojego  BE-BE  przyjeżdzaj do mnie  ...zadnych  turbulencji  ,  krzakow  ,  drzew  ..przestrzenie-  robta  co  chceta  najlepiej na  zachodni  wiatr   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek ,zaproszenie do Janka mam od dawna i na pewno kiedyś tam zawitam :) .

Plan aby odwiedzić wszystkie fajne miejsca do latania realizuję od zeszłego roku i jak na razie dość skutecznie.

U Janka nie chodzi o wyczyn ;) ,relaks ,pogawędka,pobujanie się - to też jest ważne .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

W deszczu też latasz? Termika zerowa... dziś słońce niestety ma się schować i zapowiadają opady niestety. A chciałem się wybrać.

edit: Niestety w połowie drogi (już za A2) dostałem sms, że deszcz przegonił Jana... Daj znać w kolejny weekend, może uda mi się podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam Cie Janie , w nast tyg jestem caly tydzien w domu , wiec wkoncu wpadlbym zobaczyc jak latasz . daj znac kiedy bedziesz latal i gdzie ok. pozdrawiam.

poniedzialek-środa  ale  po  16 -tej  Kali  dużo  pracować.. :lol: 504 622 016  mój nr.tel  zapraszam  wczesniej  jak  bedziesz  w  poblizu  mego  gabinetu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.