Skocz do zawartości

Kopalnia Władysławów


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobimy "tour" z miejscem docelowym na Jeziorsku, ale nie będzie to przyszły tydzień Janek. Do 15 grudnia jestem lekko mówiąc zawalony robotą i mi najzwyczajniej się nie chce śmigać gdzieś dalej, a sezon zawodniczy f3f zakończyliśmy bardzo udanymi MP  ;)   jak  znam  życie  głod  latania  Ci  się  odezwie

 

Zrobimy "tour" z miejscem docelowym na Jeziorsku, ale nie będzie to przyszły tydzień Janek. Do 15 grudnia jestem lekko mówiąc zawalony robotą i mi najzwyczajniej się nie chce śmigać gdzieś dalej, a sezon zawodniczy f3f zakończyliśmy bardzo udanymi MP  ;)

Jak  znam  życie  to  zrobisz  zawody  o  "PITRUSZKE.."..by  polatać  ...i to  jest  to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
002.jpg

 

001.jpg

 

003.jpg

 Puchar  Śląska..Laziska..ale  nad  Jeziorskiem  ....jak  tu  nie  polatać  jak  impreza  pod  nosem  a  na naukę  zawsze  nie  pozno   . Dziekuję .   naszemu  mistrzowi  Jurkowi  za  uwagi  wskazowki...Impreza  fajna  pogoda  i  wiatr  dopisał    ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
009.jpg

 

011.jpg

                                                                                                                                                                                                                                                                     Sympatyczne  sobotnie  latanie w  asyscie  wójta...zapraszal  mnie  na  lokalne  imprezy  zachecał  do  zorganizowania  "naszych "  zawodow  otwarty  ...miły   w  razie  jakiś  klopotów  obiecał  pomoc...SUPER...jak  ktoś  potrzebuje  nr. tel  podeslę.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
003.jpg  A  tak  wczoraj  u mnie  wiatr  wyprawial... :lol:  mialem  gogle,  ciężarki  w  modelu  i  w  kieszeniach  a    by  dojśc  do  krawedzi-  model  w  2  pazurkach  --super  wszystko  cale..nie  mialem  wiatrometru  dziś  uzupełnilem  kupilem  nową  barerię  do  pomiaru    bo  robi  sie  coraz  ciekawiej   :D

 

006.jpg

 

007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.