Skocz do zawartości

Po prostu Toxic !


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz ,dzięki za zerknięcie :) . Ja nie zrobiłem tego celowo bo jak zobaczyłem że to jest w scorpio, to podejrzewałem iż cena będzie z kosmosu....nie myliłem się ;) .Wymyślę inny patent a jak kiedyś znajdę w normalnych pieniądzach lub jakiś dobry kolega mi odsprzeda to założę.

 

Dalsze postępy z uzbrajania.

 

Wypiłowane i dopasowane miejsce na snapy w lotce i klapie

 

2016-04-26-1436.jpg

 

2016-04-26-1437.jpg

 

 

Wklejone ramki

 

2016-04-27-1469.jpg

 

 

Znalazłem w swoim pudełku wiecznego zbieracza wszelakich śrubek,podkładek ,sprężynek itp komplecik idealnie pasujących śrubeczek  do przykręcenia serw tzn.mają idealną długość ,nie wyszły na drugą stronę skrzydła ;)

 

2016-04-27-1467.jpg

 

No i serwo na miejscu ,analogicznie operacja x4

 

2016-04-26-1439.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tempo prac powoli spada  , powoli zbliża się lutowanie elektroniki... :wacko: nie żebym nie umiał ale to taka żmudna odpowiedzialna robotka.

 

Dzięki mojemu dobremu koledze Marcinowi, zostałem zaopatrzony jeszcze przed odbiorem modelu, w ciężarki do bagnetu :) .

 

2016-04-28-1479.jpg

 

 

Dorobiłem  standardowe,tradycyjne mocowanie kabinki "na drucik" ;)

 

2016-04-28-1483.jpg

 

2016-04-28-1482.jpg

 

 

Pokaże też fotki na których widać porównanie mojego Scorpiona 90 A kontra Mezon 120 A który niestety nie jest mój, ale będzie u nas na lotnisku w równie ciekawym modelu co Toxic ....

 

 

2016-04-27-1475.jpg

 

2016-04-27-1476.jpg

 

2016-04-27-1477.jpg

 

2016-04-27-1478.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję Arni :) .Nie ukrywam iż też się cieszę a malowanie mi siadło ;).

Zapowiadam już że pod koniec lipca uderzamy z Marcinem na Mechelinki w celach rekreacyjnych i miło by było się spotkać pogadać/polatać.

 

 

Robert ,znam temat. Jak zakupywałem MPX-y to poprosiłem o oryginał ,usłyszałem że są sporo droższe :rolleyes: a wszyscy handlują tymi tańszymi czyli chińskimi podróbami...

Rozważam poważnie  zakup takich

http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=23_76&products_id=16716

http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=23_76&products_id=16717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję Arni :) .Nie ukrywam iż też się cieszę a malowanie mi siadło ;).

Zapowiadam już że pod koniec lipca uderzamy z Marcinem na Mechelinki w celach rekreacyjnych i miło by było się spotkać pogadać/polatać.

No było by super !!! Klif to magiczne miejsce . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam magiczne (ten klif). Po prostu kolejna górka. Do tego bardzo łatwa do latania. Kłopotliwa do lądowania.

 

 Jurku  dokładnie tak jak piszesz na tym polega jego magia aby posadzić cały model  przy wietrze ponad 10m/s 

Jurek nie każdy jest tak szybki jak Ty ;)

Skoro jest tak szybki to współczuje Jego żonie hehe  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał pisze a ja w tym samym czasie zdążyłem poskładać model i oblatać ;)

Jurek ,ja tam nie mam ciśnienia bo i tak choćbym złożył w 2 dni to silnik będzie za ok. 2 tygodnie.

Tak to luzik,dokładnie,spokojnie .Dlatego ta relacja ,a nuż kiedyś komuś coś z niej się przyda, choćby zobaczy fajnego psa :) .

A Ty ?  złożyłeś coś , nikt nic nie wie,nie wiadomo jak to złożone ... niech Ci to coś fajnie lata ;)

 

A klif robi wrażenie ,pierwszy raz spore ,a rzut modelu w tą przepaść też

 

 a fakt faktem Rafał się gramoli ze składaniem :)

A tu to nie chcę za wiele pisać ...dobrze że tata pokazał Ci gdzie się śrubki od silnika wykręca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,trochę mi przykro że musiałem posprzątać temat z tej przepychanki...Nie po to jest ta relacja żeby tu bić pianę.

Być może kiedyś temat będzie komuś pomocny,będzie inspiracją .

 

Arni ,proszę nie podejmuj pochopnej decyzji o opuszczeniu forum :)  to raz ...

 

Dwa ...

Jurek,dobre są czasem Twoje porady ale wiedz że nie jesteś tu wyrocznią. Jesteś "skrzywiony' jako zawodnik i nie potrafisz zrozumieć iż są tacy typowi "niedzielni" latacze jak ja, którzy niekoniecznie mają parcie na zawody ,wyczyn.

Żeby nie było ,nie jestem takim laikiem a lataniu i składaniu modeli,potrafię swoimi metodami ,doświadczeniem ustawić model pod siebie .Może pewne rzeczy pokazywane tu są oczywiste ale chodziło mi o pokazanie Toxika "z bliska" ,mało jest takich fotek,szczegółowego opisu .Ty to wiesz bo masz ,większość wie ogólnie a uwierz że zainteresowanie jest duże -temat to jedno ,na PW mam non stop pytania o model.

 

Wracając do pytania lutować ,przedłużać.... tak niewiele brakuje od serwa kapy :rolleyes:

Chyba jednak będę lutował ,serwa mają tu dożywocie

 

2016-04-29-1485.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.