Skocz do zawartości

easy glider pro z olx bity.


koniuor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Widziałem na olx glidera pro z aparatura i aku:

http://olx.pl/i2/oferta/motoszybowiec-rc-samolot-zdalnie-sterowany-model-easy-glider-pro-apa-CID767-IDfxD6h.html#:c203418cdf

 

I teraz pytanie do was. Brać taki samolot po upadku? Właściciel zapewnia ze lata idealnie jak nówka sztuka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

pianki łatwo się naprawiają -jeśli równo posklejane to nie powinno mieć wpływu na latanie.

bardziej bałbym się dużej ilości lotów -i że mocno eksploatowana pianka robi się miękka... trzeba obejrzeć -pomacać

 

cena -wydaje się niezła za komplet -ale... nie ma info jaki silnik jaki regler jakie serwa.... mogą być tanie chińskie  elementy których wartość (zwłaszcza używanych) jest znikoma -mogą być w miarę porządne serwa czy silnik... dopytaj jakie konkretnie wyposażenie firma/typ?

 

odbiornik z wymienianymi filtrami -jak dla mnie odbiorników się nie reperuje -jak coś nie tak -to się wyrzuca i kupuje nowy w pełni sprawny. Reperowany odbiornik to wielka niewiadoma.  odbiorniki na 35MHz są tanie.

ja bym brał bez odbiornika -a dokupił nie naprawiany odbiornik.

obecnie te systemy (na 35) nieźle się sprawdzają mało kto lata na tym paśmie -więc ryzyko "wejścia na kanał" znikome.

 

i raczej należy model obejrzeć przed zakupem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.