Skocz do zawartości

Quadrocopter 850 RCT 5010 360kv


morfeusz1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie mieszaj linku video 1,2G z Frsky 2,4G bo będą kłopoty pomimo stosowania filtrów, jeżeli chcesz 1,2G to tylko z elres.

Negatywne opinie wystawiają ci co się nie bawili w 5,8G ja próbowałem obu i ostatecznie zostałem przy 5,8G ze względu na lepszy obraz i większą poręczność (wszystko jest mniejsze) a zależało mi na mobilności zestawu.

 

post-10282-0-96178800-1467091761_thumb.jpg

 

 

W copterze mam założony nadajnik TS353 400mW i kamerę Sony SH na odbiór monitor z Diversity z DVR anteny to bacik i panelowa, samolotem lecę do 4km a copterem do 2,5km na wysokości 80-120m, przy zachowaniu w\w mobilności.  Zasięg można zwiększyć ale trzeba już taszczyć ze sobą stojak i inne anteny.

Właściwie to podczas dwuletniej eksploatacji, bardzo rzadko przekraczałem odległość 1,5km bo nie widziałem potrzeby a na biciu rekordów mi nie zależy.

 

Film z lotu copterem

 

 

i jeszcze takie kieszonkowe FPV do założenia w "tri minuty" na dowolny model ;)

 

post-10282-0-79102900-1467092976_thumb.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To mnie trochę pocieszyłeś i skoro używasz i Jesteś zadowolony z 5,8 ghz to i ja taki zestaw kupie, również nie zamierzam bić rekordów a tylko sobie polatać :-) dzięki za info, biorę się zaraz za GPS'a

 

 

Konfiguracja odbyła się bezproblemowo przez konwerter usb-rs, position hold, loiter działają idealnie :-D

 

 

 

 

Mały update, kupiłem lipola jednak, Turnigy 4s 10000Mah

 

troche danych:

Minimum Capacity: 10000mAh
Configuration: 4S1P / 14.8V / 4Cell
Constant Discharge: 10C
Peak Discharge (10sec): 20C
Pack Weight: 804g
Pack Size: 160 x 65 x 36mm
Charge Plug: JST-XH
Discharge Plug: XT90

 

efekt taki, że polatałem z 10-15 minut spokojnie, bez szaleństw a potem "wisiałem" co łącznie dało czas 44m 46s do 1 piknięcia (buzzer ustawiony 3,4v) myślę, że przy takiej konstrukcji to całkiem ok, kupie jeszcze 1 taki pakiet na zapas i jeden 5000mah do pośmigania :-)

Edytowane przez morfeusz1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nowa konfiguracja, oktokopter X8 który powstał na bazie wcześniejszego projektu, rozbudowany o dodatkowe silniki , na razie odbył 10 minutowy lot dziewiczy jak najbardziej z pozytywnym skutkiem.

 

IMG_20161222_204629.jpg

 

Wzbogacony o małe, ale elektryczne podwozie sterowane barometrem (projekt własny) oraz oświetlenie na ledach ws2811 i zestaw FPV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.