Skocz do zawartości

Jaki regulator do Cobra 2221/16


czarobest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam dylemat i proszę o poradę w doborze regulatora do silnika Cobra 2221/16.

 

Tutaj tabelka od producenta z pomiarami prądu i ciągu z różnymi śmigłami. 

http://innov8tivedesigns.com/images/specs/Cobra_2221-16_Specs.htm

Zamierzam latać na APC 10x7 ewentualnie 11x5.5, może w przyszłości jak uda mi się kupić to na MAS 10x7x3. Pakiet 3S. Teoretycznie nie powinienem przekroczyć 20A jednak oczywiście wiem, że tabelka może różnić się od rzeczywistości.

 

Niestety dużo zależy też od ceny i mam na razie dwóch kandydatów

 

SKY RC ESC 20A Swift - Tutaj wiem, że zapas mocy trochę mały i może nie starczyć. Wydaję mi się, że jakościowo powinno być lepiej od ZTW, ale mogą to być tylko pozory.

 

ZTW B - 25A BEC - Tutaj powinno wystarczyć, tylko jak z jakością? Przemawia też obsługa 4s, choć raczej planuję latanie na 3s.

 

Może coś innego? Powiedzmy że jestem w stanie dać 70 zł za dobry regulator. Więcej nie jestem w stanie i tak już wyjdzie sporo... Jeszcze np. akumulator za stówę...

 

Głownie chodzi mi o jakość, jak ma się SkyRC do tego ZTW i czy to 20 A w SkyRC wystarczy. Raczej nie będę latał na 100% cały czas.

Według specyfikacji ZTW wygląda bardzo dobrze i w tym momencie jestem zwrócony w jego stronę, tylko jak jest z jego jakością?

 

Wybaczcie, ale nie mam doświadczenia więc wolę upewnić się przed wydaniem pieniędzy :) .

 

EDIT

Nieaktualne, kupiłem ZTW B - 25A BEC.

Edytowane przez czarobest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.