Skocz do zawartości

Miniaturowe Lotnictwo wyd. 3


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Świetna robota! Dobrze że są tacy ludzie pośród nas, którzy dbają żeby taka wiedza nie przepadła i była dostępna dla nowicjuszy. Mam tą książkę w wersji papierowej i sam stawiałem pierwsze kroki dzięki niej. Esencja naszego hobby. Szczerze polecam wszystkim. Kopalnia wiedzy, naprawdę!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam dziękuję za opinie :) Cieszy mnie to że praca nie poszła na marne. Jeśli możecie to rozpowszechnijcie te skany najbardziej jak się da - szkoda by było, żeby ta książka stała się za chwilę białym krukiem i zaginęła bezpowrotnie. W internecie są jedynie skany znacznie gorszej jakości i to starszych wydań, więc moim zdaniem warto zapewnić tym skanom przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przypomnienie młodych lat. Dla mnie to była obowiązkowa lektura. Powinien ją przeczytać każdy kto zaczyna zabawę w modelarstwo, może wtedy było by mniej śmiesznych niekiedy pytań na forum. Wykonana praca jest super, pozdrawiam  !!! .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przypomnienie młodych lat. Dla mnie to była obowiązkowa lektura. Powinien ją przeczytać każdy kto zaczyna zabawę w modelarstwo, może wtedy

było by mniej śmiesznych niekiedy pytań na forum. Wykonana praca jest super, pozdrawiam  !!! .

 

 

Rowniez polecam. Bylo to tez moje pierwsze zrodlo wiedzy o lotnictwie i aerodynamice, ale chyba Wydanie 1 lub 2.

 

Uwazam, ze smieszne pytania to chyba nie sa tak zle, mniej smieszne sa agresywne, niedouczone, komentarze..

 

Na Chomikuj jest tez zeskanowane w kilku czesciach Wydanie 4, ktore ma dodane wiecej rozdzialow wiedzy ogolnej o aerodynamice, przedstawione w przystepny sposob.

Polecam je wielu kolegom.

 

Czolem

 

Andrzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez polecam. Bylo to tez moje pierwsze zrodlo wiedzy o lotnictwie i aerodynamice, ale chyba Wydanie 1 lub 2.

 

Uwazam, ze smieszne pytania to chyba nie sa tak zle, mniej smieszne sa agresywne, niedouczone, komentarze..

 

Na Chomikuj jest tez zeskanowane w kilku czesciach Wydanie 4, ktore ma dodane wiecej rozdzialow wiedzy ogolnej o aerodynamice, przedstawione w przystepny sposob.

Polecam je wielu kolegom.

 

Czolem

 

Andrzej 

Bardzo przepraszam. Teraz jest  chyba lepiej.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

Chyba sie nie zrozumielismy.  Uwazam, ze masz (miales przed edycja) tez racje.

A

Andrzeju, teraz cię lepiej zrozumiałem. W pierwszej chwili trochę się przestraszyłem

tego co napisałem, wracam więc do pierwszej myśli.

 

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.