Skocz do zawartości

profil SD7037


orion1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zwracam się z zapytaniem do wszystkich "szybowników" i nie tylko. Potrzebuję biegunową profilu Sd7037 z zaznaczonymi kątami natarcia (bez kątów też mile widziana choć z kątami byłaby najlepsza). Potrzebuję ten wykres do szczegółowej analizy aerodynamicznej modelu szybowca. Jeżeli ktoś wie gdzie taki wykres mógłbym znaleźć lub posiada taki wykres byłbym niezwykle wdzięczny za pomoc. Mój meil: macko219@wp.pl. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ściągnąłem ten programik Profili2 ale jest tam jakiś problem z rejestracją. Jeżeli ktoś wie jak to uruchomić prosiłbym o pomoc.

 

Przy okazji: nie jestem wybitnym znawcą w dziedzinie komputerów więc zamiast się od razu irytować proszę o wytłumaczenie co to znaczy "WSTAWIAM FOTE DO AWATARU I DAJE PODPIS DO SYGNATURKI" bo nie wiem.

 

Jeszcze raz ponawiam prośbę o biegunową sd7037 z kątami lub jakieś namiary na tą charakterystykę.

Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.