Skocz do zawartości

PZL 104 Wilga 2,4 metra ELJOT z zestawu Pana Leszka z Model Partner


Leszekm35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powstała jeszcze wilga 2000 z Lycomingiem, ale jakoś nie bardzo umiem doszukać się w niej jakiś zalet, nie latała dużo szybciej, nie paliła mniej paliwa, generalnie to była mało udana. Jedyny plus to może to że miała drążek jak w SPitfire :) 
http://islandaero.com/images/08Wilgagpp1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik idealnie pasuje pod istniejącą osłonę i miejsca jeszcze sporo :) :) :)

Popieram Rafała ładniejsza jest z okrągłą osłoną. Ale nie wiedziałem , że projekt był inny i przyznam , że też to całkiem fajnie wygląda :) . Jest co prawda wilga 2000 ale jeśli o mnie chodzi to jakoś mnie ona nie pociąga :). A jeśli chodzi o moją zmianę na boxerka to zrobiłem to właściwie z dwóch powodów jeden z nich to zdecydowanie mniejsze drgania niż 1 cylindrowiec a drugi lepsze brzmienie a i ogólnie boxery mi się podobają a ten jest moim pierwszym .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam kolegów

 

Osłona dopasowana, zamontowana pasuje idealnie i miejsca jeszcze sporo:) Dodatkowo w osłonie zamontowałem wyloty odprowadzające dodatkowo ciepło od silnika.

 

Pozdrawiam

Leszek

 

ps . zapraszam do lektury :)

 

 

post-18694-0-20311000-1485293296_thumb.jpeg

post-18694-0-96433900-1485293328_thumb.jpeg

post-18694-0-23221200-1485293709_thumb.jpg

post-18694-0-03384100-1485293735_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.