Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

to nie namiot :)


Kiedyś były wichury co zdemolowały Bory tucholskie i wiele innych miejsc. My wtedy spaliśmy w namiocie. Przed namiotem byle lekkie pobojowisko. Ale namiocik cały ;) michał tez wtedy był. I nic nie musiał trzymać ;)
post-9196-0-02465000-1557921480_thumb.jpeg

Nie ma co się licytować. Są prognozy meteo. Jak zły warun można uciec do hotelu. Jak ok, to namiot jest bardzo fajna opcją ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesławie ale dlaczego Twoje zdjęcia sa podpisane przez Bogdana? :)

To są zdjecia Bogdana! Świetne zresztą. Po prostu albo ja albo engine forum (przedpotopowy) wyciął marker końca cytowania posta Bogdana.  Engine JEST tragiczny. Zdjęcia ze srajfona obraca do góry nogami, wycina odpowiedzi i inne podobne. Pisałem z iPada i coś się wzięło i zniknęło... marker [/unquote] albo inny podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się podobają, w związku z tym bardzo dziękuje za wszelakie komentarze.
Jeśli chodzi o wstawianie fot, to forumowy silnik ma uczulenie na zbyt duży rozmiar pikseli w pionowych kadrach.
Jeśli tego nie zmniejszymy z automatu taką fotę obraca do pozycji poziomej. Tyczy się to w szczególności zdjęć

ze ,,srajfonów,, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek moim celem nie było wysyłanie Cię gdziekolwiek, a zwrócenie uwagi że na zawodach lokalnych (nawet jak są to MP F5J czy F3B) można podejść do gościa (bo akurat nie latamy  w jednej kolejce) który lata po prostu słabo i powiedzieć mu coś w stylu "słuchaj spróbuj zmienić to i to" skorzysta to fajnie, będzie lepiej latać(np. Tobie i tak nie za bardzo zagrozi), nie to trudno. Jak ktoś jest nowy, ma delikatnie mówiąc taki sobie model, jest pierwszy czy drugi raz na zawodach, mieszka na drugim końcu kraju, najlepszych pilotów to zna z wyników pucharu świata to troszkę ciężko jest mu zagadać. Ot taka fanaberia.

Witam.PP w BB był moim drugim udziałem w zawodach.Jakie było moje zdziwienie,gdy na starcie Wojtka podglądałem,a pan Gieruszczak zwrócił mi uwage,że ktoś protestuje bo Wojtek ma drugiego pomocnika w mojej osobie.W Zielonej niebyło tego problemu.Pozdrawiam.

Edytowane przez awiator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.