Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że mu, znaczy się temu modelowi, ogon oberżnęli i krzyżaka wstawili, więc niech ten młody pociągający, chyba nosem :)  ;), taki chop siup nie będzie. 

Ale prawdą jest że trzeba zamawiać puki jeszcze za dużej kolejki nie ma bo za chwilę może się okazać, że zamawiając w grudniu w grudniu się dostanie ;)następnego roku. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że mu, znaczy się temu modelowi, ogon oberżnęli i krzyżaka wstawili, więc niech ten młody pociągający, chyba nosem :)  ;), taki chop siup nie będzie. 

Ale prawdą jest że trzeba zamawiać puki jeszcze za dużej kolejki nie ma bo za chwilę może się okazać, że zamawiając w grudniu w grudniu się dostanie ;)następnego roku. :P

 

A tłumacz sobie do woli, co by nie było, moje skrzydła i moje profile jak najbardziej się do wygrywania nadają.

A za cały hejt, od różnych zdecydowanie zbyt włochatych, jak i od zdecydowanie zbyt mało włochatych panów, który się na mnie przez ostatnie lata wylewał, to będę to podkreślał, przez najbliższe 5 lat, aż mi się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, super ze robisz takie fajne rzeczy. I jest się z czego cieszyć. Bo sukces jest ewidentny.

Ale z moich obserwacji wynika ze każdy poprawnie zaprojektowany model jest w stanie wygrać .... jeśli wpadnie w łapy dobrego pilota. A akurat Wojtek jest doskonałym pilotem. I do tego zbliża się do końca walki z sobą samym. Czyli będzie pilotem natchnionym ;)

Wiec ze ten model w TYCH rękach wygrał to mnie nie dziwi. Poczekajmy i zobaczmy ci będzie jak model trafi do większej liczny pilotów. Również tych słabszych niż Wojtek. A takich jest większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za cały hejt, od różnych zdecydowanie zbyt włochatych, jak i od zdecydowanie zbyt mało włochatych panów, który się na mnie przez ostatnie lata wylewał, to będę to podkreślał, przez najbliższe 5 lat, aż mi się znudzi.

Ależ nie może być, kto był taki paskudny. :o

 

Patryk to są dopiero początki tego modelu, ale jak widać ma ogromny potencjał, więc na pewno możesz być z siebie dumny i nie ma to tamto chwalić się możesz a nawet powinieneś. Ale Jurek ma też trochę racji jeśli chodzi o Wojtka. Chłop przysłowiowymi drzwiami od stodoły ;) jest w stanie nalatać każdego na świecie. Popatrzymy jak model pójdzie w ten średni garnitur ;)  :P który teraz lata na zawodach i ewentualnie ich opinie i jakie będą tego efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, oho... wchodzimy w stary temat. Że niby model wygrywa. Hmmmmmm.... model jest ważny, nawet bardzo ale to dalej kilka procent całości. Żeby nie wiem jak był cudowny ten czy inny profil, ogon, 10 gramów więcej lub mniej to jednak umiejętności pilota stanowią pozostałe (drobne) 90-kilka procent. Ten co umie znaleźć termikę, umie wycentrować, ląduje za 50, nie robi błędów w krążeniu, ma dobrego helpera itp. Itd. wygra nawet sporo gorszym modelem. Połączenie dobrego modelu i dobrego pilota to... wiadomo . Magic lata super - nie chce lądować więc gratulacje za dopracowany model należą sie konstruktorowi. No i Wojtkowi za super latanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.