Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chłopaki gratulacje wyniki indywidualne Adama i Tomka   klasa sama w sobie  .

Zespołowo też dobrze zabrakło farta Wojtkowi i Wieśkowi ale oni również maja swój udział w sukcesie kolegów , żal tylko że nie mieliśmy 3 juniorów  bo mogło być jeszcze pudło drużynowo w Juniorach ..

Dla mnie wszyscy jesteście na medal od najmłodszego do najstarszego .  

Za to wynik to świetny prognostyk dla rozwoju F5J w Polsce oby tak dalej !

Jak nigdy muszę się w 100% zgodzić z Kamilem. :)

 

Moim zdaniem ujął to tak, że lepiej napisać się tego nie dałoby.

Wielka sprawa dla modelarstwa Polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barierą dla juniora (i nie tylko) są finanse. Model kosztuje majątek a na zawodach klasy MŚ/ME trzeba mieć ich min trzy. Sprzedaż nerki może nie wystarczyć. Tak naprawdę to więcej trzeba mieć modeli bo nawet Joe Wurts w pre-contest nie latał tymi modelami co w MŚ. To nie są rakietki z silnikami za 5 zł.

Ten plecami to ja ????????????

post-8240-0-48370800-1565979603_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arijian to samo lata. A nawet więcej. Nie dodawaj magii czemuś gdzie jej nie ma ;) jak czujesz to reszta jest tylko narzędziem. Młotek jeden większy drugi mniejszy. Działa z grubsza tak samo. Jak i modele.

 

Obserwowałem wielu juniorów i młodych pilotów w wielu klasach. Oni są niesamowici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście Panowie o dwóch ważnych zespołach, które przyczyniły się do tego wspaniałego wyniku:

 

Zespołu Wojtka Byrskiego twórcy i wykonawcy Magika

Zespołu Jarka Grzesicy twórcy i wykonawcy Vertigo

 

Gratulacje dla nich bo ich praca okazała się wspaniała.

 

Roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Wojtek i Jarek, ale też Tomek z Wiesławem, którzy byli na mistrzostwach, a i rodzice Adama, że o sponsorach nie wspomnę, dołożyli swoją cegiełkę do sukcesu Adama. Tak samo jak Ci wszyscy, którzy na co dzień wspierają Adama w tym hobby.

 

Wysłane z mojego SM-J701F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem zdjęcie tandemu wnuczkom i stwierdziły że Adaś zdecydowanie wygrywa tą prezentację  :wub:  nic nie ujmując Magikowi :P  :P  :P  :P

 


Wiesław zaczynam Ciebie podejrzewać o niecne marzenia 1500 000 zdjęć jednemu zawodnikowi???????????  :D  :D  :D  :P Ale fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem zdjęcie tandemu wnuczkom i stwierdziły że Adaś zdecydowanie wygrywa tą prezentację  :wub:  nic nie ujmując Magikowi :P  :P  :P  :P

 

Wiesław zaczynam Ciebie podejrzewać o niecne marzenia 1500 000 zdjęć jednemu zawodnikowi???????????  :D  :D  :D  :P Ale fajne.

E,no, tam super :P ,mi też zdarza się włączyć aparat na zdjęcia seryjne :( ,ale puściłem pokaz slajdów i spoko,od dechy do dechy.Dzięki za zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.