Skocz do zawartości

Zdjęcie

F5J zaczynamy

F5J

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3228 odpowiedzi w tym temacie

#3221 Wiesiek1952

Wiesiek1952
  • Modelarz
  • 537 postów
  • SkądSzczecin
  • Imię:Wiesiek

Napisano 19 sierpień 2019 - 08:33

Zdjęcia z zakończenia do ściągnięcia tu: https://we.tl/t-uhLqLNQdzy

EDIT: Link działa tylko przez tydzień

VyVZMR.jpg

• 0

#3222 elpazo

elpazo
  • Modelarz
  • 319 postów
  • SkądJawor Dolny Śląsk
  • Imię:Władysław

Napisano 19 sierpień 2019 - 12:03

Pokazałem zdjęcie tandemu wnuczkom i stwierdziły że Adaś zdecydowanie wygrywa tą prezentację  :wub:  nic nie ujmując Magikowi :P  :P  :P  :P

Wiesław zaczynam Ciebie podejrzewać o niecne marzenia 1500 000 zdjęć jednemu zawodnikowi???????????  :D  :D  :D  :P Ale fajne.

• 0

#3223 tytan12

tytan12
  • Modelarz
  • 376 postów
  • SkądKraków
  • Imię:Witek

Napisano 19 sierpień 2019 - 14:52

Pokazałem zdjęcie tandemu wnuczkom i stwierdziły że Adaś zdecydowanie wygrywa tą prezentację  :wub:  nic nie ujmując Magikowi :P  :P  :P  :P

Wiesław zaczynam Ciebie podejrzewać o niecne marzenia 1500 000 zdjęć jednemu zawodnikowi???????????  :D  :D  :D  :P Ale fajne.

E,no, tam super :P ,mi też zdarza się włączyć aparat na zdjęcia seryjne :( ,ale puściłem pokaz slajdów i spoko,od dechy do dechy.Dzięki za zdjęcia.

• 0

#3224 stema

stema
  • Modelarz
  • 1860 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Stefan

Napisano 19 sierpień 2019 - 14:53

Brawo Adaś/m.

Ale narobiłeś nam radochy. :rolleyes:  :D

• 0

#3225 Konrad_P

Konrad_P
  • Moderatorzy Forum
  • 3150 postów
  • SkądWrocław
  • Imię:Konrad

Napisano 23 sierpień 2019 - 20:24

Trochę temat F5J po Mistrzostwach ucichł więc chciałbym przypomnieć, że to już chyba ostatnia chwila żeby się zapisać na pierwszy w Polsce Contest F5J który będzie w Szczecinie.

Naprawdę polecam wziąć udział w tych zawodach choćby po to żeby sobie polatać z dobrymi pilotami z kraju i zagranicy. Modele w zasadzie nie odgrywają większego znaczenia w dobrej zabawie. To czy się będzie pierwszym czy ostatnim, jeśli traktujemy tego typu zawody jako zabawę, nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Liczy się tylko adrenalina i fun. :)

Jeśli na Mistrzostwach Świata oraz Contest -ście :)  poprzedzającym Mistrzostwa byli zawodnicy którzy startowali modelami konstrukcyjnymi to jak ktoś postanowi wystartować pianką w Szczecinie to nie będzie, wierzcie mi, żadnego obciachu. Więcej powiem, jestem absolutnie przekonany i pewny, że taka osoba będzie obdarzona wielką sympatią oraz uznaniem wszystkich zawodników.

Zresztą niejednokrotnie w minionych latach w zawodach F5J startowano piankami i o dziwo ze sporym powodzeniem. 

Już tu milion stron temu ;) pisałem, że dziewczyna latająca bodaj Sonic -iem nalatała facetów latających Pike, Maxą czy Xplorerem. :) Poza tym wzięcie udziału nawet jako jednorazowy występ może pokazać w czym albo na czym ta zabawa polega i czy to jest w ogóle coś warte. :)  ;)

W imieniu organizatora zapraszam też wszystkich do pooglądania samych zawodów. Jeśli ktoś nigdy nie widział na żywca tego typu zawodów to naprawdę proponuje wpaść na dzień może nawet dwa żeby zobaczyć zawody, bo jest na co popatrzeć. 

Można sobie podpatrzeć techniki latania, metody ustawiania modeli do lotów termicznych i tam takie inne.  A że będą naprawdę piloci z czołówki EuroTour to będzie na co i kogo popatrzeć.

• 1

#3226 mac

mac
  • Modelarz
  • 203 postów
  • SkądPołudniowy-Wschód
  • Imię:Maciej

Napisano wczoraj, 10:08

Pytanie za 10 punktów. Co to jest?

DSC04584.JPG

• 0

#3227 wojcio69

wojcio69

wojcio69

• Modelarz
  • 1221 postów
  • SkądŚrem
  • Imię:Wojciech

Napisano wczoraj, 12:22

Metalowy, czarny przedmiot z wkręconymi dwoma śrubami (krzyżakowymi z łbem wpuszczanym), gwintowanym otworem (chyba gwint metryczny) i przykręconym śrubą (krzyżakową z łbem wpuszczanym), plastikowym (prawdopodobnie), białym kawałkiem pręta. :)

• 0

#3228 Quant

Quant
  • Modelarz
  • 190 postów
  • SkądTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano wczoraj, 18:00

Niestety nie wiem
  • 0

#3229 latacz

latacz
  • Modelarz
  • 457 postów
  • SkądSkierniewice
  • Imię:Witek.

Napisano wczoraj, 20:55

Specjalny otwieracz do piwa do przykręcenia do modelu . Wtedy mamy model wielofunkcyjny na każde warunki. Jeśli lotne latamy. Jeśli nielotne pijemy piwo i czekamy aż pogoda się poprawi i będą lotne -wersja dla dorosłych.  Albo coca-cole też można otworzyć -wersja dla niedorosłych.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: F5J

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych