Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Trochę temat F5J po Mistrzostwach ucichł więc chciałbym przypomnieć, że to już chyba ostatnia chwila żeby się zapisać na pierwszy w Polsce Contest F5J który będzie w Szczecinie.

Naprawdę polecam wziąć udział w tych zawodach choćby po to żeby sobie polatać z dobrymi pilotami z kraju i zagranicy. Modele w zasadzie nie odgrywają większego znaczenia w dobrej zabawie. To czy się będzie pierwszym czy ostatnim, jeśli traktujemy tego typu zawody jako zabawę, nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Liczy się tylko adrenalina i fun. :)

 

Jeśli na Mistrzostwach Świata oraz Contest -ście :)  poprzedzającym Mistrzostwa byli zawodnicy którzy startowali modelami konstrukcyjnymi to jak ktoś postanowi wystartować pianką w Szczecinie to nie będzie, wierzcie mi, żadnego obciachu. Więcej powiem, jestem absolutnie przekonany i pewny, że taka osoba będzie obdarzona wielką sympatią oraz uznaniem wszystkich zawodników.

 

Zresztą niejednokrotnie w minionych latach w zawodach F5J startowano piankami i o dziwo ze sporym powodzeniem. 

Już tu milion stron temu ;) pisałem, że dziewczyna latająca bodaj Sonic -iem nalatała facetów latających Pike, Maxą czy Xplorerem. :) Poza tym wzięcie udziału nawet jako jednorazowy występ może pokazać w czym albo na czym ta zabawa polega i czy to jest w ogóle coś warte. :)  ;)

 

W imieniu organizatora zapraszam też wszystkich do pooglądania samych zawodów. Jeśli ktoś nigdy nie widział na żywca tego typu zawodów to naprawdę proponuje wpaść na dzień może nawet dwa żeby zobaczyć zawody, bo jest na co popatrzeć. 

Można sobie podpatrzeć techniki latania, metody ustawiania modeli do lotów termicznych i tam takie inne.  A że będą naprawdę piloci z czołówki EuroTour to będzie na co i kogo popatrzeć.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalny otwieracz do piwa do przykręcenia do modelu . Wtedy mamy model wielofunkcyjny na każde warunki. Jeśli lotne latamy. Jeśli nielotne pijemy piwo i czekamy aż pogoda się poprawi i będą lotne -wersja dla dorosłych.  Albo coca-cole też można otworzyć -wersja dla niedorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawody ET F5J Szczecin 7-8 września: dysponuję rezerwacją na nocleg w pokoju dwuosobowym (Hotel Zbyszko w Szczecinie 5km/10 min od lotniska) dla jednej osoby na piątek/sobota i sobota/niedziela. Śniadanie w cenie w formie prowiantu (w weekend jedyna opcja przed g. 8.00).

Jednym słowem, poszukuję zainteresowaną osobę na współdzielenie pokoju i podział kosztów pobytu.

Kolega, z któym planowałem pobyt nie jedzie na zawody.

proszę o kontakt na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja do 31 sierpnia. Po tej dacie opłata rośnie dwukrotnie Już jest 40 pilotów. Sporo znanych. Będą fajne zawody. A nagrody...

Rewelacja. W tym jest 3 juniorów ale fajnie. Trzeba będzie coś ekstra dla młodzieży wymyślić na nagrody. Masz jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet se nie wyobrażasz w jakiej jestem rozpaczy, gdyby nie myszowata to by mnie tu krew zalała na amen. Tak troche się znieczulam żeby tego bólu tak nie odczuwać. :)

Już kurde nawet u znajomych byłem prosić o pomoc ale się wypieli na mnie, niby lecą na wycieczkę do Brukseli, kurde jeszcze przyjdą po prośbie to taż im powiem że lecę na księżyc. 

 

PS

Poszukuje osoby do opieki nad schorowanym psem - staruszkiem. Trzeba wyprowadzić 2x na dzień. Teścia zaopatrzyłbym sam na cały weekend więc tu pomocy nie trzeba. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woreczki dajemy. Tak Krzyś napisał. Piloci powiedzieli, ze lot Max 15 min bo potem to woreczki mogą być za małe.

Jest mała obawa. Np. Pętla An-2. Może być potrzebny pampers ????

 

A beczka Antkiem. Ujjjjjjj... pampers, woreczki i karetka pogotowia po wylàdowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wczoraj jechałem ze Szczecina na południe ale jeśli będą takie atrakcje to nie wiem czy nie wsiądę w auto i nie wrócę z powrotem te 800 kilkadziesiąt km bo może być ciekawie. Jakby co to woreczki i pampersy biorę ze sobą bo pętla czy beczka takim samolotem to może być

niepowtarzalna rzecz na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale chyba ja padłem ofiarą tych kabli. Odkryłem no na szczęście na ziemi. Podłączyłem i teraz nie pamiętam co robiłem, ale przy włączonym modelu potrząsnąłem Altisem i okazało się, że się wyłączył a tym samym cała elektronika. Powtórzyło się to kilka razy więc Altis poszedł do pudełka z wadliwą elektroniką. Teraz chyba odkopie go i spróbuje wymienić może nawet całe kable włącznie z konektorami. Zobaczymy czy pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.