Skocz do zawartości

Kolory folii Oracover na modelu Goldwinga Yak 55M


kkdarch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie dawno stałem się posiadaczem Yaka 55M 50ccm Goldwinga w kolorystyce B (czerwono żółty) i tu mam dylemat.

Nie wiem jakie kolory Oracovera zastosował Goldwing w tym modelu.Przeglądając strony internetowe mam wrażenie że ta sama  folia w różnych sklepach ma inny odcień.

Czy ma ktoś może jakieś info jakie są faktycznie kolory?Raczej średnio widzę wymianę całego poszycia.

 

post-698-0-34258700-1473241705.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Drodzy koledzy

To że jest oklejany Oracoverem to wiem.

Chodziło mi tylko o ustalenie jaki ma kolor żółty

Na liście są:

-safety yellow

-dark yellow

-cadmium yellow

-golden yellow

-cup yellow 

-bright yellow

W komputerze kolory są nie adekwatne do rzeczywistości.

Jeśli ktoś ma ten kolor Yaka  i może mi pomóc to bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy, jakieś zdjęcia, film - dobrze będzie znowu zobaczyć ten model w powietrzu  :D

Obecnie czasu mało  ale coś tam poskładałem i nawet jest prosto :D .

Jednym słowem pozostaje mi kupić po rolce (tak na pałę)najpodobniejszej foli  bo z Goldwinga nic nie odpisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku żółty w goldwing Yak 55 to kolor Yellow Cub.a czerwony to ferrari red Mam mniejszego znaczy 1,8m i robiłem poprawki. pasuje odcień idealnie.

jak nie zapomnę wieczorem mam gdzieś popisane numery RAL tych kolorów jak byś chciał maskę malować.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.