Skocz do zawartości

TURBINATOR


solainer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie mam pojęcia. Zgasła i tyle, nie ma błędu w ECU i nie ma pęcherzy powietrza w instalacji. Sam jestem ciekaw co jest nie tak. Na ponad 60 lotów zgasła mi już 4 raz z czego tym razem w natyle złym momencie że skończyło się katastrofą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakim sposobem miałbym spaść na dom podchodząc do pasa żeby wylądować? Zabudowania w osi pasa są chyba ponad kilometr w każdą stronę więc raczej było by to niemożliwe.

Uwazam że w tym przypadku twój komentarz jest nie uzasadniony a zabić kogoś to można i modelem szybowaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Turbinator to nie warbird ale pozwoliłem sobie nim polecieć z racji tego, że miałem prawie 2 miesięczna przerwę w lataniu i chciałem się wlatać przed lotem Sabrem. Obiecuję, że na następny warbirds już go nie zabiorę.

 

Sabrem latalem w sobotę chwilę po 18 stej, tak mi się przynajmniej wydaje :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to Ty masz tego drugiego turbinatora co z moich planów powstał. I jak się lata? Mnie ten model nauczył latać turbinowymi samolotami i jestem mu za to bardzo wdzięczny ale chyba mu się już należy emerytura. Kończę powoli składać Vampira i zaczołem już nowy projekt - Mig 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.