Skocz do zawartości

To tylko Jantar


wojcio69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mateusz film dokumentalny? Z czego? Z podłączania odbiornika i regulatora, bo na oblot to trzeba będzie trochę poczekać i nic nie będę malować :)

Wojtek, a ustawienia? Nie każ nam czekać do wiosny. Wiosną zrobisz film z oblotu, a teraz pokaż jak to wszystko działa i jak poustawiałeś.

 

PS.

Jesteś taki jak my, pozytywnie zakręcony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, taki filmik to będzie. Najlepsze to będzie się dogadywanie z Futabą 8FG aby to wszystko chodziło tak jak chcę, jakieś miksery, jakieś mestery, jakieś slave i takie tam szmery bajery, a jak jeszcze do tego dojdą fazy lotu  :D

Nic tylko strach się bać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę ogarnąć bez problemu. Teraz tylko marudzi bo w głowie mętlik. Już by chciał i to zrobić i tamto i jeszcze pewnie żeby sam model startował  i lądował. :D  :P

Spokojnie jak chłop ochłonie to zrobimy na początek trzy fazy lotu. Przypiszemy odpowiednie zachowanie powierzchni serwowych tak jak producent zalecił i będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę powiadam wszystkim wszem i wobec, że do modelu nie dostałem karki z datą produkcji, terminem przydatności do użycia, danymi producenta i tabliczką znamionową modelu.

No przecież to nie trudno oszacować 1680g odjąć 6 serw po 20g minus silnik 130g pomniejszyć o dwa popychacze, kabelki, półkę na serwa niech będzie 50g i jeszcze kołpak otrzymamy w przybliżeniu wagę pustego 1400g.

Dokładnie:

KST 125MG x6 = 112g

KST 145MG x2 = 46g

Silnik = 135g

Kołpak = 15g

kable, półka, wtyczki, popychacze = 80g

Razem 378g

W przybliżeniu można założyć, że pusty model waży 1300g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.