Skocz do zawartości

Problemy ASP FS 61


marcinlota1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie ciekawe moje ASP i Saito tak nie rzygają. Po pracy jak sprawdzałem moje ASP akurat 91 FS(mam wezyk na zewnątrz a nie wsadzony do doloty) to nie rzyga jak u kolegi, w skrzyni korpobwej jest może łyżeczka oleju, co ciekawe to niezależnie czy było go 12% czy 20%. Dodatkowo miałem ASP61 i to był mega czysty motorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

a nie doczytałem Twojego pytania...Marcin...ile pali..hmm..jak zatankuje do pełna zbiornik to latam 15 min i ląduje zawsze cos tam zostaje w zbiorniku (aby było bezpiecznie) dlatego tez nie wiem ile pali ,nie wiem tez dokładnie ile ma ten zbiornik od PIPERA firmy HANGAR bo na nim nic nie pisze a jak go montowałem to nie sprawdzałem ile wejdzie  ale mysle ze ma ok 250ml...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,nie wiem tez dokładnie ile ma ten zbiornik od PIPERA firmy HANGAR bo na nim nic nie pisze a jak go montowałem to nie sprawdzałem ile wejdzie  ale mysle ze ma ok 250ml...

A z czystej ciekawości nie zmierzyłeś ? Zasnąć bym nie mógł, jakbym nie wiedział, ile koksu zabieram do lotu. To chyba podstawowa, tak jakby obowiązkowa wiedza o własnym modelu. Zmierz po prostu i już. Potem zmierz, ile Ci ten silnik wypija na jednostkę czasu średnio wysilonego i bezpiecznie max. wysilonego lotu. To jedna z pierwszych ważnych informacji, jakie standardowo uzyskuje się niedługo po ulotnieniu każdej spalinki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.