Skocz do zawartości

DFS 230 A1


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

No i po zawodach... chyba tylko Olo pamiętał o czym mowiłem z rok temu :rotfl:

dfs230148uh7.jpg

Model to szybowiec desantowy DSF 230 A1 Model powstanie z planów, które kiedyś zamówiłem z Anglii. Niestety kadłub nie jest wykonany przeze mnie lecz przez osobę, która odziedziczyła plany po mnie ale w wniku przekierowania zainteresowań na modele wodne postanowiła nie dokańczać roboty. Najpewniej ja to zrobię. Rozpiętość wyniesie lekko ponad 250cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam pojęcia co z tym będzie. To co na fotce odkupiłem za 50zł !! Opłacało sie. nawet gdyby miało leżeć ... Taka makieta najlepiej prezentuje sie w niskich przelotach więc gdyby miał swój napęd to za jednym lotem wiele przelotów. Coś co go wyciągnie na holu też sie znajdzie na lotnisku. Najbardziej skomplikowany wariant to zespoł Mistel - musiałbym zrobić drugi model silnikowy, który by go wynosił a potem wyczepiał się. Więc jak widać same z nim kłopoty będą :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.