Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Wychodzi na to że za mało na tace daje:P Ale jak dawać skoro konkursy zawsze w niedzielę :P Radio na "M" przyjmuje chyba przelewy, ale co ja tam zdziałam, jak tam bezdomni dają po 2 samochody a ja przecież mam dach nad głową :P

No tak faktycznie, szans nie masz chyba, że się szarpniesz na 3 samochody albo przynajmniej na 2 Ferrari.

Cóż nic innego Ci nie pozostaje jak nadal skakać i dawać nam kibicom tyle emocji co w tym roku.

Życzę Ci aby ten pech cię w końcu opuścił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gratulacje Dawid  to chyba najlepszy Twój wynik 9 miejsce PŚ , zresztą cała drużyna była super ,no a Kamil to już przesada co on robi.

 

Ale trzymamy kciuki za nowy sezon dalej będziemy kibicować , dziś w modelarni wszyscy oglądali skoki , bo godzina startów była trochę wczesna.

 Pa dziękujemy Ci za emocje zimowych lotów , u nas wiosna nie długo na lotnisko , zapraszamy jak znajdziesz czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie:) Dziękuję wam za całą zimę dopingu i wsparcia. Oczywiście też za liczne gratulacje i miłe słowa:) Teraz to ja wam życzę Wesołych Świąt i tyle udanych lądowań co startów w rozpoczynającym się sezonie modelarskim:)

 

No i mam nadzieję do zobaczenia na jakichś spotkaniach modelarskich ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dziękuję bardzo :lol: A co do szybowców i również modelarstwa to dzisiaj na TVP Sport ma być materiał, chyba 22:30 się powinno zacząć :)

Fajny materiał, krótki jak wszystko o lataniu w tv  :) ale i tak dobrze.

https://sport.tvp.pl/39684539/dawida-kubackiego-bujanie-w-oblokach-skoczek-i-jego-pasja-szybowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miło się ogląda prawdziwych sportowców, widać chęci i zaangażowanie, wolę walki czego nie można powiedzieć o naszych kopaczach na murawie. Pierwsze przetarcie jest i to jakie, gratulacje!!! Jestem spokojny o nadchodzący sezon, widać że wszystko poukładane jak trzeba. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.