Skocz do zawartości

Pikniki Modelarskie 2017 zbiorczo


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam i jako że mamy 2017 u schyłku to proponuję aby utworzyć listę imprez zbiorczo lecz już na rok 2018 

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczyska na Imprezach w 2018 r

 

Jak ja pisałem o tym stronę wcześniej to mnie wszyscy zlali ciepłym moczem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślisz Darek ?? zlali Cie wszyscy ?

A może tak zamiast rzucać propozycję aby ktoś się tym zajął, sam utworzyłbyś temat...to takie proste i zamiast 2 bezsensownych postów stworzyłbyś jeden konkretny temat :rolleyes: .

Zdzicho jakoś bez problemu potrafił to zrobić...

http://pfmrc.eu/index.php/topic/71875-pikniki-modelarskie-w-2018-zbiorczo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślisz Darek ?? zlali Cie wszyscy ?

A może tak zamiast rzucać propozycję aby ktoś się tym zajął, sam utworzyłbyś temat...to takie proste i zamiast 2 bezsensownych postów stworzyłbyś jeden konkretny temat :rolleyes: .

Zdzicho jakoś bez problemu potrafił to zrobić...

http://pfmrc.eu/index.php/topic/71875-pikniki-modelarskie-w-2018-zbiorczo/

 

Wiesz co, nie o to chodzi, że nie mogę sam założyć, lecz o to, że zakładając jakiś temat pasowało by być na tyle odpowiedzialnym, żeby go na biezaco monitować i śledzić treści na nim pojawiające się, a ja tu zaglądam średnio raz na 2 miesiące z braku czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ostatnio rozmawialiśmy z kolegą Irkiem na temat odległości czasowych między większymi piknikami. Może byśmy ustalili jakieś terminy na przyszły rok.Warbird w Bobrownikach to ostatni tydzień lipca , piknik w Nowym Targu to ponoć pierwszy tydzień sierpnia . Tak sobie myślę , żeby trochę rozciągnąć to w czasie( co prawda warbird i Nowy targ to nieco różna tematyka latających modeli , ale).Może w czerwcu w Kąkolewie, początek lipca na Żarze, warbird w końcu lipca i w drugiej połowie sierpnia Nowy Targ ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został odpięty
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.