Skocz do zawartości

Wrocławska lokomotywa


Grzechu113
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś oblatywałem modele WWI przed zawodami. Z braku standardowych pakietów włożyłem 2S 1100mAh. Lot był, jak to ująć, trzeba było się wykazać znajomością praw aerodynamiki lotu  ;) . Co ciekawe wylatałem ponad 7min i teraz wiem o co Ci chodziło.

ps

A lokomotywa nadal nie chce latać z kabinką. Dziś testowałem kąty silników i nic to nie dało. Jakieś inne propozycje?

ps II

zawody są u chłopaków z Bierutowa i okolic, nie u mnie. Ja jeszcze nie odważyłbym się niczego organizować. Chyba że masz na myśli eskadrę Kamikadze Wrocław.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z braku standardowych pakietów włożyłem 2S 1100mAh. Lot był, jak to ująć, trzeba było się wykazać znajomością praw aerodynamiki lotu  ;) . Co ciekawe wylatałem ponad 7min i teraz wiem o co Ci chodziło.

To całkiem logiczne:

Mniejsze napięcie pakietu => mniejsze obroty silników => mniejszy pobór prądu przez silniki => mniej "pojemności" wyssanej z pakietów => dłuższy czas lotu

 

Co do kabinki: może zbuduj szybko jakąś prowizorkę i po kolei odcinaj jej kawałki (na górze/na dole) - może to Cię naprowadzi na to co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do kabinki: może zbuduj szybko jakąś prowizorkę i po kolei odcinaj jej kawałki (na górze/na dole) - może to Cię naprowadzi na to co się dzieje.

Tak.Też o tym pomyślałem i tak zrobię jak piszesz, ale niestety już po zawodach. Może w Bierutowie ktoś coś wymyśli. Jeżeli czas pozwoli  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś zrobić z siatki do styro tak jak żeśmy rozmawiali na lotnisku w niedziele ? A co do klasy ACES TOP GUN  to nie wydaje mi się żeby P-40 czy mały BF-109 z  ASP ( niebieska głowica)  " LEDWO LATAŁY " na samych skrzydłach  !!!  :D  :D  :D  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.