Skocz do zawartości

Gdzie kupię duraluminium?


Grifon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Panowie ale tam grubość zaczyna się od 6 mm w góre.
Panie Henryku jak kiedyś Pan wspominał duraluminium powinno być sprężyste ja ten płaskownik wyginam i tak już
wygienty zostaje. http://modelemax.pl/pl/plaskowniki-dural/13086-plaskownik-dural--2x20x1000-mm.html

No chyba że coś pokręciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być też 2024 czyli odpowiednik naszego PA7. Ważny też stan utwardzenia, twarde będą oznaczone po czterocyfrowym oznaczeniu gatunku symbolem T4 lub T3, w zależności od sposobu w jaki zostały utwardzone i normy według której zostały wykonane. W starych polskich normach oznaczenie T4 odpowiadało mniej więcej oznaczeniu ta. Na ten sam gatunek możesz też trafić w stanie miękkim.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał, w Avanti kupisz PA6, które na bank wystarczy do zastosowania modelarskiego. Zawsze można szukać PA7 lub D16AT, ale aby taki dural kupić, to trzeba go jednak zamówić , bo żadna ze znanych mi hurtowni materiałów lotniczych nie sprzeda pojedynczego płaskownika.

Jak chcesz, to popatrzę czy u mnie nie ma jakiegoś takiego kawałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

uprzejmie informujemy że blachy cienkie w gat PA6 i PA7 oferujemy tylko w pełnych arkuszach

minimum sprzedażowe to 1 szt z każdej grubości # 2x1000x2000, # 3x1000x2000

materiały do sprowadzenia z Niemiec w terminie ok 1,5 tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.