Skocz do zawartości

Śmigła się nie kręcą


WobecGier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jestem tu nowy wiec wybaczcie jakbym w złym temacie napisał :)
Kilka dni temu znalazłem w szafie helikopter typu "avatar" wraz z pilotem. Ponieważ helikopter był rozładowany a nie miałem kabla do niego postanowiłem go zakupić (oryginalny). Po naładowaniu go i włączenia wszystkiego i chęcią polecenia do góry napotkałem problem, ponieważ śmigła się nie chciały w ogóle kręcić a helikopter działał, bo mu się taka lampka świeciła i nie wiem jak to naprawić, żeby go nie wyrzucać.
Z góry dzięki za pomoc :D
Zdj http://imgur.com/qp0FUF2

Edytowane przez Tomasz D.
edytowano z powodu niechlujnej pisowni bez użycia interpunkcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podaj więcej informacji, może jakoś uda Ci się znaleźć na nim jakieś oznaczenia? (firma, model?) ;) najlepiej zrób zdjęcie helikopterka i pakietu do niego oraz kabla którym go ładowałeś :)

 

Pozdrawiam

Właśnie edytowalem post i dałem zdj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuć jeszcze jakieś zdjęcie jego baterii (pakietu, jeśli nie jest schowany w środku), kabelka oraz pudełka jeśli masz. 

I jeszcze aparatury.

 

Innymi słowy, podaj wszystkie dane jakie masz odnośnie tego helikopterka i zdjęcia w.w. rzeczy :)

 

Bez identyfikacji raczej nic nie uda się zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.