Skocz do zawartości

RESPECT przed lataniem czyli początki F3F na poważnie


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Janku to do Piotra było

 

Janku to do Piotra było

Ruszyło Cię  jednak  sumienie  przyjacielu  .  :D ..nie  szło mi  dziś  to  latanie  ..południe  mam  ale  30km  dojazd   zadecydowałem  u  Wladka   ale  poludniowy  wiatr  zasłania  las  i  tak  ni  w  gruszkę  ni  w  pietruszkę  do  tego  popadywało...tak  bywa...chcialbym  odwiedzic Wasze  Parski    spogladam  na  meteo  ...pozdrawiam  ja  się  nigdy  nie  gniewam  a  forum  jest  od  tego  by  czasami  dać  czadu... A  ogólnie  to  latacie  super  najwieksze  postępy  zrobił  Jacek  i  chwała  mu  za  to  ale ma  sie  od  kogo  uczyć  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No to teraz prpononuje wstawić zestawienie z pucharu świata lub z mistrzostw świata. Żeby było obiektywnie. Zeszłoroczne wyniki PP ze względu na przygotowania innych kolegów do Mistrzisw Świata byly słabo miarodajne jeśli chodzi o możliwości modeli jak i panów co je obsługiwało.

 

Rafał. Ja Ciebie traktuje jako fajnego kolegę i modelarza. Neutralnego jedli chodzi o różne popierdułki. I za to Cię cenie. A kto tak mówi to kiep. Kto by to nie był. Bo Tobie to co najwyżej ludzie gadali przez telefon różne opowieści. Ale każdy kij zawsze ma dwa końce. Warto znac oba.

 

Respect to fajny model. Ale jest bardzo kapryśny. Jakby nie patrzeć dał mi najbardziej cenne sukcesy w pojedynczych zawodach Pucharxe Świata. Jednak warunki wiatrowe wtedy były słabe. Jest to model równoważny z FS3. Ale jak lepiej wieje to FS5 jest nie do pobicia. Używam Respecta wtedy kiedy trzeba. Jak i Antek. Antek nauczył się tego w tym roku. Z czasem zobaczymy jaki jest evo. Koledzy co maja tylko Respecty nie maja żadnej możliwości porównawczej do innych modeli.

 

Słuchaj no cZyNo nasz jedyny!!

Jesteś doskonałym pilotem (f3f) zaliczającym się do czołówki światowej!!! Szacunek i gratulacje!   Lubię nawet Twoje sarkastyczne wpisy pomimo naszego, kiedyś  tam wcześniejszego  "spięcia"! Przypadkowo śledziłem nawet Twoje wpisy na niemieckim forum rc-network.de gdzie próbowałeś wylansować Toxica czy też Respecta...... już nawet nie pamiętam. Kurcze, jacy ci Niemcy byli wniebowzięci kiedy staraliście się spełnić każde ich życzenie odnośnie użytych materiałów itp. I co ??? Nagle latasz FS (czy też Pitbull) niemieckiej produkcji!!! Napisałbyś coś w tym temacie jako reprezentant naszego kraju bez zbytecznego pierdo.......enia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam... powinniśmy wszyscy jeździć polskimi autami... a nie! czekaj...

 

ps. Ze komuś dzisiaj się chce jeszcze takie wywody pisać i tak go piecze ze ktoś śmie robić inaczej niż jego ego by chciało robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchaj no cZyNo nasz jedyny!!

Jesteś doskonałym pilotem (f3f) zaliczającym się do czołówki światowej!!! Szacunek i gratulacje!   Lubię nawet Twoje sarkastyczne wpisy pomimo naszego, kiedyś  tam wcześniejszego  "spięcia"! Przypadkowo śledziłem nawet Twoje wpisy na niemieckim forum rc-network.de gdzie próbowałeś wylansować Toxica czy też Respecta...... już nawet nie pamiętam. Kurcze, jacy ci Niemcy byli wniebowzięci kiedy staraliście się spełnić każde ich życzenie odnośnie użytych materiałów itp. I co ??? Nagle latasz FS (czy też Pitbull) niemieckiej produkcji!!! Napisałbyś coś w tym temacie jako reprezentant naszego kraju bez zbytecznego pierdo.......enia. 

 

bez zbytecznego pierdo.......enia? AYW .. bo teraz te modele dla mnie są lepsze i bardziej przewidywalne. Banalne dla kogoś kto lata.

Co wcale nie oznacza że są lepiej zrobione :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.