Skocz do zawartości

Zarażony powtórnie modelarstwem


pebis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Nazywam się Piotr Pietkiewicz, jestem z Łodzi. Do powtórnej infekcji modelarstwem doszło przed 3 laty. Była to alternatywa dla zarzuconego paralotniarstwa. Coś w powietrze ciągnie.

Zacząłem od elektryków - SUNNY - Svensona. Później kolejny szybowiec - elektryk No Name z silnikiem trójfazowym. Następnie kolej przyszła na depron /materiał dość kruchy/ i tekpol (coroplast). Na skutek braku cierpliwości do aku (choć trzeba przyznać, że to czyste latanie), przeszedłem na spaliny, montowane w deltach ze styroduru i w SPAD-ach. Te ostanie są godne polecenia. Szybki montaż i bezstresowe latanie. Teraz przystąpiłem do montażu Bristola, też ze Svensona. I czekam na wiosnę, chyba jak wszyscy modelarze.

 

Piotr P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I życzę aby nic Ci nie stanęło na przeszkodzie w kontynuowaniu tego pięknego hobby. :) Ja się z modelarstwa, w wieku 16 lat, przesiadłem na latanie szybowcowe, ale się skończyło z przyczyn różnych i moja przerwa w modelowaniu trwała grubo ponad 40 lat... To trzecia zima, kiedy coś samodzielnie lepię i oby do wiosny :D

PS. Sorry, ale nawet przez moje okulary nie widzę, jak masz na imię?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja też na jakiś czas odstawiłem modele dla paralotni. Jednak się

nawróciłem i próbuję trochę budować i latać. Raczej proste i nie pracochłonne elektryczki no i szybowce. Życzę sukcesów na modelarskiej niwie i więcej wytrwałości niż mam ja. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.