Skocz do zawartości

Jakie radio wybrać lub jakie polecacie?


sufering
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jak w temacie mam zamiar kupić radio,budżet to około 400€

Radio ma służyć do heli jak i do samolotów

Będzie to moje pierwsze radio,ponieważ dopiero zaczynam zabawę

W tej cenie znalazłem 3 radyjka

 

Spektrum DX18

Futaba 14 MZP

Futaba  T14ZG

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Taranis - lekkie, niedrogie i opcji programowania ma aż nadto. Za 200$. Obsługa niby nieintuicyjna ale po (niedługim) czasie banalnie prosta. Gdyby drążki nie były dość precyzyjne to zawsze jest opcja wymiany na magnetyczne. Do tego telemetria, dźwięki, wibracja, skrypty, karta SD, komunikacja z komputerem na poziomie emulacji dżojstika (witajcie symulatory bez opóźnienia) oraz na poziomie plików (czyli aktualizacje, kopie zapasowe i emulator radia na PC). 

 

Obecnie nawet w wersji budżetowej (120$).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stać Cię na Futabe , to zapomnij o Taranisie. System sterujaca musi być 100%  dobry

 

Nie ma systemu w 100% dobrego (w sensie niezawodnego), niezależnie od producenta. To wynika z zasady działania i podatności na zakłócenia. Na szczęście przed utratą kontroli możemy się zabezpieczyć stosując kontroler lotu.

 

Dla zaczynającego zabawę wydatek trochę duży, może i ma sens jeżeli wiesz na pewno że to hobby na dłużej. Ale jest więcej kwestii: czy planujesz używać telemetrii? Korzystać z konfigurowania aparatury przez GUI w komputerze? A może potrzebujesz super precyzji do trenowania akrobacji? Jeszcze do rozważań bym dorzucił Horusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie do latania mi daleko nie mówiąc o akrobacjach

Radyjko chcem kupić żeby mi trochę posłużyło,zamierzam na razie trenować na małych modelach

w miarę umiejętności na coraz większych i może z jakimiś bajerami


jedno już odpada   futabat14MZP

Trochę poszperałem radio za tyle kasy mówię o nowym żeby zjadało baterię

podobno po 15 minutach zżera 40/45% bateri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.