Skocz do zawartości

FrSky M9 Hall Sensor gimbal


Tomek3D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

W związku z tym, że dzisiaj pierwszy raz latałem z nowymi gimbalami, chciałem podzielić się swoimi odczuciami. Zapewne jest to kwestia bardzo subiektywna, zależna od tego czym i jak kto lata. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że jak zacząłem latać to zaniemówiłem. Rozdzielczość na gazie i kierunku mnie zaskoczyła. Miałem prawie miesięczną przerwę w lataniu, a wychodziły mi rzeczy, które nigdy wcześniej mi się nie udawały. Zaznaczę, że latałem quadem.

Jeżeli ktoś myśli nad jakąś aktualizacją Taranisa to gorąco polecam wymianę gimbali. Moim zdaniem zdecydowanie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja również jestem bardzo zadowolony z nowych gimbali. Najbardziej cieszę się, że w końcu mam zero na kanałach za każdym razem oraz zniknął jitter. Na tym mi najbardziej zależało.

 

Sprężyny są twardsze niż w standardowych gimbalach więc jak ktoś lubi to można sobie ustawić "twardo" drążki.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - nie do końca uszkodzenie. Drążek wskazywał odwrotnie do faktycznego ruchu w jednej osi.

Wygląda to jak...hmmm odwrócony magnes? Raczej nie uszkodzenie układu czujnika.

 

W każdym razie z tymi drążkami zacząłem kiepsko. Od tygodnia nadajnik rozebrany a sklep oczywiście nie uwierzył mi na słowo i tak sobie czekam na wysyłki i odsyłki.

No nic. Może nowe gimbale obronią się swoją konstrukcją gdy w końcu uda mi się na nich polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.