Skocz do zawartości

Dziś w Lidlu za 39,90 do wzięcia szybowiec


czesio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, kajam się, złożę rezygnację z funkcji . To ewidentny wulgaryzm i nie przystoi go cytować .

Przepraszam że użyłem go w euforii oglądania powyższych filmów.

Pozwoliłem sobie edytować  Marku . Czy to wystarczy ??? Cz mi wybaczysz ??? Czy nie złożysz doniesienia ???

 

 

P.S nie możemy się spotkać osobiście bo na co dzień klnę jak szewc i mógłbyś być mocno zbulwersowany :D .

 

Modowi wolno mniej niż innym, to po pierwsze.

Oczywiście Twój wpis nie razi, ale patrz na pierwsze. Za chwile młodzież stwierdzi, że skoro mod jest taki luzacki to można tu nie dbać o styl wypowiedzi i zacznie się masakra jak wszędzie dookoła, to po drugie.

Po trzecie: to, że nie panuje się nad swym językiem na co dzień to wcale nie powód do chwały.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to Piotrze widzisz jest. Na codzień, każdego dnia. Czarne jest białe, a białe jest czarne. A Twój wpis w sporej odległości "mija się z sensem"... Knajacki język, wprost spod celi, ma stanowić standard wypowiedzi i wzór do naśladowania na tym forum, bo tak "jaśnie Pan MOD" raczył był uznać. Kaja się teraz w prymitywnie prostacki sposób, ba... gotów jest podać się do dymisji... Jest to tak żałosne i prymitywne, że jednego słowa żal wypowiedzieć, ale właśnie tak są stanowione nowe zasady obowiązujące "od teraz" na naszym forum i w szerokiej przestrzeni publicznej. Dla chamstwa, prostactwa, fornalstwa i prymitywizmu zawsze jest i było moje stanowcze nie!!! I tyle w temacie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś się Panie Marku x rozpędził...

Jako były mod !! (Bogu dzięki, Administratorowi i mnie już nie ) potrafisz Pan napisać tak agresywnego, bijącego jadem i mową nienawiści posta !! atakując personalnie moją osobę z powodu użycia słowa za..bisty ?? 

To powszechnie używane słowo ( w uznaniu słownika języka polskiego wulgaryzm) które spowszechniało i można go usłyszeć  w mediach ,w mowie potocznej i nie razi ono zupełnie...

Dla Pana satysfakcji jak i "ogólnego dobra forum" wykropkowałem i na swój sposób odpowiedziałem Panu i to powinno zamknąć temat.

Pan dalej drążysz... Może Pan masz coś wspólnego z celą, prostactwem, prymitywizmem i chamstwem bo każdy swoją miarą mierzy ? 

Moderator to też człowiek, ma prawo do pomyłek, nie ma być/jest ideałem, nie ma być pięknym, nie ma być wzorem,nie musi być nieskazitelny  -ma spełniać swoją funkcję w możliwie najlepszy sposób oraz brać udział w życiu forum .

Masz Pan zastrzeżenia do mojej osoby - proszę zgłosić sprawę do Admina , On zapewne mnie skarci ,zdegraduje lub ...pochwali .

Oczekujesz Pan słowa przepraszam ?? za co ?? kogo mam przepraszać ? Pana ? którego poziom powyższej wypowiedzi kwalifikuje się do usunięcia posta ?

 

Nie mam zamiaru więcej z Pana osobą dyskutować, skorzystam z mojego prawa .

Rozpoczęły się wakacje, dla Pana również. We wrześniu odzyska Pan możliwość pisania na forum.

Tymczasem proszę skupić się na zdrowiu i kotkach.

 

 

Kontynuując zaś temat to fajna wersja szybowczyka :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=gfiwaX8lWrs

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy czyta jak umie i interpretuje jak chce.

 

Nie wiadomo o ca ta kłótnia, ale jako,ze nic nie dzieje się na forum bez przyczyny, więc i ten atak  na kol.Rafała nastąpił z jakiegoś powodu....

 

A ja to słowo odebrałem jako "zajefajny", jak lubi mawiać moja dorosła córka jak jej się coś podoba.

 

Panowie, kłótnia jest o bzdety, jak z resztą większość kłótni na forum.

A,C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się polatać moim lidlolotem.

Zaliczyłem sporo mniej lub bardziej kontrolowanych lądowań.

Jeszcze więcej drzew i klika razy stodołę, bez widocznych uszkodzeń, tzn stodoła stoi lidlolot lata bez zmian.

 

Wyważyłem model dodając na nos 5g. Po lekkim wyrzucie model ładnie szybował przez podwórko, .

 

Pierwszy lot po wstępnym wyważeniu w większej przestrzeni wyglądał tak:

 

https://youtu.be/RBANJ0_ptW8

 

Po dodaniu dodatkowych 10g model leciał już całkiem ładnie.

 

https://youtu.be/8f-9tvvq4Wo

 

W takiej konfiguracji SC wypada na 50 mm

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet zawodowcy nie gardzą tym modelikiem z Lidla  ;) .

Ostatnio miałem przyjemność zerknąć na kolejną wariację  w tym temacie...

Model zarówno w wersji zboczowej jak i elektro.

Wieżyczka wpinana na dwa pręty węglowe w wersji z silnikiem lub z niewielkim doważeniem przodu bez wieżyczki jako szybowiec na zbocze. Silnik z halówki, pakiet 250 mAh  ok. 13 minut lotu.

Wg właściciela znakomity model rekreacyjny .

 

20190622_164743.jpg

 

20190622_165140.jpg

 

20190622_164736.jpg

 

20190622_164731.jpg

 

I jakiś filmik (z bulwersującym słowem na koniec - sorki :rolleyes: )

 

https://www.youtube.com/watch?v=gzFidmtSLZg&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.