Skocz do zawartości

Jeszcze tańszy odbiornik LRS 16CH.


maxiiii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..pytanie do osob ktore mialy/maja telemetrie gitsly..

Mianowicie jakie udawalo sie wam uzyskac odleglosci z telemetria?

Bo u mnie juz po okolo 30% spadku rssi zrywa telemetrie..co jest marnym wynikiem biorac pod uwage to ze im dalej tym rssi spada wolniej..sam gitsly w jednym ze swoich postow pisze ze tak sie wlasnie dzieje i zmiana parametru "telemetry packet size" z 29 (domyslnie) na 9 powinno teoretycznie doprowadzic do zrownania sie zasiegu linku rc i telemetrii..zmienialem i szczerze w testach na ziemi praktycznie to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O kurcze to niezle...moduly rozumiem 100mw?

no nie jestem jedyny z tym problemem..na zagranicznych forach inni tez zglaszali ten problem..telemetria urywa sie a zasiegu wedlug rssi to jeszcze ho ho...i faktycznie serwa dzialaja wporzadku,plynnie. No ale to testy na ziemi..zobaczymy co w powietrzu bedzie.

Dzieki za opdowiedz:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 18.01.2018 o 16:12, maxiiii napisał:

Każdy pin na wyjściu może być zdefiniowany prawie na dowolny sposób jako dowolny kanał, przełącznik wyjście analogowe i jeszcze kilka innych których nawet nie znam:)

Jak mogę przenieść sygnał PWM4 z pinu A5 na pin A3? Co muszę zmienić w programie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.