Skocz do zawartości

Jak podłaczyć Sanwę VG6000 do PC po USB na WIN10


caboo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich pilotów :), a więc jak w temacie. Kiedyś dawno temu jeszcze jak miałem komputer z portem COM to podłączałem moją aparaturkę

 

post-20500-0-92389400-1499024257_thumb.jpg

 

takim kablem

 

post-20500-0-00943900-1499023796_thumb.jpg np. do aerofly deluxe i używałem do tego ppjoya.

 

Później technologia poszła do przodu :) i nowe komputery nie miały już portu com, a magiczne USB :). Wiec przyszedł czas na zakup następnego kabla którym razem z poprzednim podłączałem do USB

 

post-20500-0-31141400-1499024202_thumb.jpg  i też bez problemu bawiłem się w aerofly ustawiając wszystko w ppjoy'u.

 

 

Wszystko to działało na win XP/ win 7, ale teraz od jakiegoś czasu mam już zainstalowany niestety win10, do którego nie ma już wsparcia dla ppjoy'a, ale jest jakiś program który nazywa się vJoy i jest to niby rozwinięcie dla ppjoy'a tylko że na WIN10. Ale za ch....... nie mogę tego podłączyć żeby to działało. Czy jest ktoś kto pomoże biednemu kamikaze jak podłączyć to wszystko na WIN10, czy może mam kupić teraz inny kabelek :), z góry dziękuję za pomoc w temacie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.