Skocz do zawartości

MXS 94" EXTREME FLIGHT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;) nie spodziewanie w tą piękną niedziele stałem sie posiadaczem modelu o którym chyba nawet nie snilem???!!! Chciałem kupić zwykła extre 330SC z RC Pilota lub jakiegoś tam yaka55 z goldwinga na początku tego roku wiec założyłem temat na tym forum... przeglądałem nastiki, Ef3emy modelemaxy ale nigdzie nie mogłem znaleźć modelu ktory zrobi na mnie ogromne wrazenje pod wzgledem wizualnym jak i ogólnym....Cały sęk w tym ze przegladajac te strony wiedziałem iz taki model kupie sobie dopiero pod koniec roku jak dobrze pójdzie to na święta Bożego Narodzenia. .. Aż nagle dostalem wiadomość na PW od lotniskowego kolegi z niejakich Kęt że bardzo możliwe ale bedzie miał na sprzedaż model MXS 2,44 z extreme flight z wyposażeniem bez silnika... wtedy do niego zadzwonilem i powiedziałem mu Grzesku ale ja dopiero model ten chce kupić na Okres jesienny bądź zimowy bo aktualnie nie mam pieniędzy.... Na co od odrzekł że niema problemu bo chce ten model i tak sprzedac po wakacjach o ile w ogole go sprzeda. Więc zapytałem sie ile taki model kosztuje i ile za niego chce powiedzial mi ze pusty model 3,2tys a z serwami itp itd 5.5 tys po krótkim namyśle powiedziałem OK wezmę ten model ale nie prędzej jak po wakacjach... I tak sie stało ze akurat się ułożyło tak że model

 

 

 

kupiłem w tą niedziele :))....

 

 

 

 

Brakuje mi tylko silnika ale ten juz bedzie niedługo;

 

DJ 85 ze smiglrm narazie drewnianym docelowo mejzlik

 

w modelu jest PowerBox, kill switch, 2x pakiet Lipol dualsky na zasilanie i 1x na zaplon

serwa cyfrowe na tytanowych zebatkac Hitec hs-7955tg i odbiornik Optima9

post-16748-0-74271200-1499975772.jpeg

post-16748-0-78926300-1499976883.jpeg

post-16748-0-71245400-1499976905.jpeg

post-16748-0-21473900-1499976939.jpeg

post-16748-0-89685900-1499976964.jpeg

post-16748-0-66252300-1499976973.jpeg

post-16748-0-77037800-1499976995.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Piękny model :)

Ja na początku roku deklarowałem, że to co mam w zupełności mi wystarczy i żadnych modeli w tym roku nie kupuję. Po czym na wiosnę stałem się posiadaczem extry 78` z extreme flight z pełnym wyposażeniem - elektryka, a zaraz potem veloxa 2,2 również z pełnym wyposażeniem - też elektryka i dodatkowo wycinanki mx-a 2,2m :)

Tak to więc jest z deklaracjami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model fajny, lecz nie wiem czy to dobry biznes dokładając 1500zł można mieć na kołach gotowy do lotu model 2,7m w full opcji lać i latać. Musisz wsadzić tam motor za jakieś 2300zł + dobry wydech to w podsumowaniu daja większy lepszy model na silnik 120cc

 

Nie trzeba długo szukać http://allegro.pl/carf-extra-260-da100-serwa-ks-mufflers-i6887011384.html

 

Cena wyposażenia praktycznie ta sama co w modelu 2,7m silnik 1 cylindrowy 85cc z dobrym wydechem daje spoko rade w modelu 2,6-2,7m szkoda , że ten MX ma taki dziwny wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem model rzadko spotykany w PL extra juz jest nudna każdy ją ma. Model 2.7m no niby fajnie ale za duzy juz jak narazie dla mnke ;). Kupiłem ten model w bardzo dobrych pieniądzach takze nie żałuję zakupu... A poza tym jest przepiekny ma nietuzinkowe malowanie ladniejszego akrobata jeszcze nie widzialem... i nie mówię dlatego że posiadam ten model i się chce "popisać" piszę tak ponieważ jeszcze nie miałem w planach tego modelu a kiz uważałem że jest piękny i nie spotykany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model fajny, lecz nie wiem czy to dobry biznes dokładając 1500zł można mieć na kołach gotowy do lotu model 2,7m w full opcji lać i latać. Musisz wsadzić tam motor za jakieś 2300zł + dobry wydech to w podsumowaniu daja większy lepszy model na silnik 120cc

 

Nie trzeba długo szukać http://allegro.pl/carf-extra-260-da100-serwa-ks-mufflers-i6887011384.html

 

Cena wyposażenia praktycznie ta sama co w modelu 2,7m silnik 1 cylindrowy 85cc z dobrym wydechem daje spoko rade w modelu 2,6-2,7m szkoda , że ten MX ma taki dziwny wymiar.

model 2,7m full opcja za 7,5tyś?, to raczej nisko budżetowy zestaw albo bardzo używany ;)moim zdaniem trzeba wydać minimum 12 tyś.Wyposażenie do modelu 2,7m w porównaniu do 2,4 jednak różni się i to bardzo, silnik, ilość serw, menadżer zasilania , a silnik jednocylindrowy(85cc) do modelu o wadze 14 kg ? chyba nie ;)

miałem DA 100cc i szybko zmieniłem na 120cc

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model 2,7m full opcja za 7,5tyś?, to raczej nisko budżetowy zestaw albo bardzo używany ;)moim zdaniem trzeba wydać minimum 12

Niekoniecznie ,niedawno była Extra z Łodzi taka jak Twoja ,z fajnym wyposażeniem,z długimi karnistrami ,ZDZ 112 za 7,5 tyś ,oczywiście używka.Fakt, na nówkę 10 tyś to absolutne minimum przy okazyjnych zakupach wyposażenia a nie po cenach sklepowych.

 

 

A wracając do sedna tematu -Andrzej gratulacje :)  Czy on ładny ? na pewno inny ale to raczej nieistotne ,ma fajnie latać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://archiwum.allegro.pl/oferta/pilot-rc-extra-330sc-zdz-112brvj-rezonans-i6725166625.html była okazja jest ich więcej.

 

Jeżeli coś pisze to piszę dlatego, że to fakt. Na modelbazar.cz znajdziesz modele Krilla 2,6m w przeliczeniu na PL od 6-7 tys gotowe do lotu  na markowym sprzęcie.

 

Nie kwestionuje modelu, bo się nie idzie jest świetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://archiwum.allegro.pl/oferta/pilot-rc-extra-330sc-zdz-112brvj-rezonans-i6725166625.html była okazja jest ich więcej.

 

Jeżeli coś pisze to piszę dlatego, że to fakt. Na modelbazar.cz znajdziesz modele Krilla 2,6m w przeliczeniu na PL od 6-7 tys gotowe do lotu  na markowym sprzęcie.

 

Nie kwestionuje modelu, bo się nie idzie jest świetny

 

Fakt, można kupić , ale mi chodziło o model 2,7m z firmy extreme flight, nowy, na markowym sprzęcie, znajdziesz taki za 7,5tyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.