Skocz do zawartości

SZCZECIN Poszukuję odbiornika do sprawdzenia aparatury.


Matijus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje kogoś ze Szczecina lub okolicy kto ma aparaturę flysky fs-i6 itp lub nawet sam odbiornik w systemie AFHDS. U mnie coś się stało (i tu nie wiem albo z aparaturą albo z odbiornikiem) że nie chce się połączyć. Chciałbym jedynie wykluczyć jedno lub drugie przez zbindowanie obcego odbiornika dosłownie na minutę, a bez sensu będzie kupowanie nowego odbiornika jak się okaże że jednak aparatura siadła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam. Poszukuje kogoś ze Szczecina lub okolicy kto ma aparaturę flysky fs-i6 itp lub nawet sam odbiornik w systemie AFHDS. U mnie coś się stało (i tu nie wiem albo z aparaturą albo z odbiornikiem) że nie chce się połączyć. Chciałbym jedynie wykluczyć jedno lub drugie przez zbindowanie obcego odbiornika dosłownie na minutę, a bez sensu będzie kupowanie nowego odbiornika jak się okaże że jednak aparatura siadła. 

Jak jeszcze aktualne to coś się u mnie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bardzo uszkodzona jest aparatura?

Może jest na gwarancji?

A jak nie, to przecież takie rzeczy się naprawia ;-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Najprawdopodobniej spalony moduł 2,4ghz super się nie znam. Sprawa wyglądała tak że na szybko kupiłem nowy nadajnik żeby zdążyć przed wyjazdem do Niemiec do pracy. Chociaż mam czym latać :) Pewnie ktoś ogarnięty sobie by to naprawił ale niestety na chwilę obecną jestem poza granicami Polski aby to komuś wysłać. Gwarancja by była ale uszkodzenie było z mojej winy, podłączyłem pakiet lipo zamiast oryginalnie baterie AA przez co większy prąd coś spalił (najlepsze jest to że przez dłuższy czas było ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.