Skocz do zawartości

Gogle FPV Eachine One (lub TWO) czy ma ktoś? Lub inne z wejściem HDMI?

fpv google hdmi eachine

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gośćz.x_*

Gośćz.x_*
  • Guests

Napisano 16 sierpień 2017 - 11:56

Cześć,

czy ktoś na podhalu albo w małopolsce ma te gogle?

Co potrzebuję i dlaczego:
Chciałbym przetestować te gogle z raspbery pi. Nie chce ich kupować zanim nie zobaczę jak to działa i nie będę pewny że jest OK, i że w ogóle działa.

Mam gogle i tworzę sobie system FPV, natomiast nie jestem z aktualnych gogli zadowolony i myślę nad zmianą.

Natomiast wymagany jest dla mnie port HDMI, dlatego akurat te gogle.

A może ktoś prowadzi sklep i ma je na stanie i byłaby szansa sprawdzenia?

Mogę przejechać max 100km od podhala.

• 0

#2 Gośćz.x_*

Gośćz.x_*
  • Guests

Napisano 23 sierpień 2017 - 12:18

Jakby ktoś był zainteresowany, to śmiało mogę powiedzieć że gogle Eachine Two są wypasione, takiego obrazu szukałem.

Podłączenie pod komputer, lub raspberry pi działa od strzała.

• 0

#3 pengo

pengo
  • Modelarz
  • 226 postów
  • GG:
  • SkądKwidzyn
  • Imię:Marcin

Napisano 25 maj 2018 - 13:18

Miałem na oczach gogle quanum cyclop, fatshark HD3, eachine ev100 i eachine two. Powiem tak, fatsharki i eachine, jedyny plus to wielkość. Obraz jest ok ale wrażenie jakby było się w ciemnym tunelu i daleko przed nami byłby ekran. Cyklopy miałem osobiście i były całkiem ok ale przesiadłem się na Eachine two ponad rok temu i jak na razie ciężko o lepsze gogle nawet za 2x większe pieniądze. Wrażenie jak by się siedziało w kinie, ekran wypełnia prawie całe pole widzenia, prawdziwe diversity ( dwa odbiorniki wideo) eachine ev100 tylko udaje diversity tymi dwiema antenkami. Wejscie hdmi pozwala na fajne latanie na symulatorze (ekran 1080p) i w przyszłości można bez problemu do gogli podłączyć zestaw fpv HD. Wyglądają na ciężkie, są jednak bardzo lekkie i najwygodniejsze z tych czterech modeli które miałem okazje testować. Polecam każdemu :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fpv, google, hdmi, eachine

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych