Skocz do zawartości

Moja Extra maszynka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

darkarll, tu nie trzeba złośliwości ( wogóle to cały naród jakiś złośliwy jest :/ ot cała Polska) lądowanie przy oblocie szybkiego modelu to jednak stres :D Lądowanie nie wyglądało tak jak niektórych kolegów klapnięcie z 5 czy10m wysokości :D

 

Tomek, tylko raz mnie namówili na podwozie z nylonowymi śrubami i to był ostatni raz. Wole podlaminowac mocowanie podwozia niż naprawiać płaty i stateczniki :D

 

A i tak co bym sobą był, EXTRĄ latałem z 3 innymi modelami w powietrzu i zajmowane kanały to 67, 74, 75 gdzie ja latam na 73 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale nie mogłem się powstrzymać ,

 

"z boku pasa w wysokiej trawie, lądowanie prawidłowe "

"lądowanie nie dolot do pasa jakieś 8m. lądowanie również poprawne "

itd.

 

przyznasz że brzmi to dość komicznie , jeszcze jakiś młodzian to przeczyta i pomyśli że prawidłowy lot to start z lotniska i lądowanie poza lotniskiem :lol2: , naprawde nic do Ciebie nie mam ale dawno tak się nie ubawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, tylko raz mnie namówili na podwozie z nylonowymi śrubami i to był ostatni raz. Wole podlaminowac mocowanie podwozia niż naprawiać płaty i stateczniki :D

 

ee to chyba miales pecha, albo ja szczescie :) raz mi obcielo w modelu 2,2m i tylko wstawilem nowe sruby. a trawa prawie po kolana byla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Marcin jest zadowolony. Podczas docierania silnika i w czasie oblotu bawił się świetnie :twisted: i oto chyba chodzi.

 

i to w tym wszystkim najlepsze :D Nie mam kompleksów na punkcie modeli :) mój jest jedyny w swoim malowaniu mimo że wielu osobą się to nie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.