Skocz do zawartości

Pierwszy model - Wicherek 25


Milo Majlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Postanowiłem, że Wicherek 25 będzie moim pierwszym modelem spalinowym. Na zdj załączam postęp prac i efekty. Jednakże pojawił się problem dot. mocowania wręgi silnika (MVVS 2.0 ccm), otóż nie wiem w jakiej płaszczyźnie poziomej ją przykleić- prosto względem dolnej pow. skrzydła czy jakoś inaczej???

Prosze o pomoc, bo nie mam zielonego pojęcia

 

post-21272-0-75673100-1556058130_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicherek 25 i silnik 2cmm? Troszke male nieporozumienie 3,5cm to ok

Bardzo dziękuje za te trafne spostrzeżenie, ale moje pytanie dot. innej kwestii (silniki z tamtych lat miały mniejszą moc niż obecne o tej samej ccm). Wraz z postępami pojawia się kolejne pytanie: Czy kadłub zwężać na tyle, czy pozostawić taką samą szerokość wszędzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam ale kilka lat temu pisałeś coś innego:

 

Ze silnikiem nie przesądzaj. Spojrzyj na tabele na stronie 95. Do wersji 25 silnik max 3.5ccm. Jak chcesz pod .40-.46 to mozesz powiększyć plany do 180cm. Zauwaz tez to ze dzisiejsze silniki żarowe sa mocniejsze niz 30 lat temu, tak ze na 3.5ccm bedziesz mial świetnego trenera z dużym zapasem mocy 

http://pfmrc.eu/index.php/topic/34068-wicherek-25-rc/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.